Kieszonkowa Tama Club-Jam Mini

Dodano: 03.01.2019

Podobnie jak w przypadku kompaktowego zestawu Cocktail-Jam, również kieszonkowy, zaprezentowany po raz pierwszy w ubiegłym roku zestaw Tama Club-Jam doczekał się swojego jeszcze mniejszego odpowiednika.

W przypadku Club-Jam Mini firma postawiła na radykalny minimalizm - nowa odsłona bębnów składa się jedynie z bębna basowego i werbla. Do budowy hybrydowych korpusów użyto - tak jak w przypadku starszego brata - drewna mersawa i topoli, co ma zapewnić warunki akustyczne idealne dla małych występów. Kompaktowe wymiary, proste rozstawienie oraz - sprzedawany osobno - poręczny drum bag sprawiają, że zestaw jest łatwy w transporcie i stworzony do gry na najmniejszych scenach i ulicy.

Podstawowy zestaw Tama Club-Jam Mini składa się z bębna basowego 7"x18" z drewnianymi obręczami i werbla 5"x12". W skład zestawu poszerzonego wchodzi jeszcze hardware - statyw pod hi-hat i werbel, stopa oraz stołek perkusyjny. W przypadku, gdyby użytkownik tego malucha zapragnął nieco go powiększyć dostępne są również dodatkowe bębny - tom 7"x10" oraz floor tom 7"x14".

Do wyboru przygotowano trzy wersje kolorystyczne jednokolorowych oklein - Aqua Blue, Charcoal Mist oraz Galaxy Silver.

https://www.tama.com

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !