Kieszonkowa Tama Club-Jam Mini

Dodano: 03.01.2019

Podobnie jak w przypadku kompaktowego zestawu Cocktail-Jam, również kieszonkowy, zaprezentowany po raz pierwszy w ubiegłym roku zestaw Tama Club-Jam doczekał się swojego jeszcze mniejszego odpowiednika.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

W przypadku Club-Jam Mini firma postawiła na radykalny minimalizm - nowa odsłona bębnów składa się jedynie z bębna basowego i werbla. Do budowy hybrydowych korpusów użyto - tak jak w przypadku starszego brata - drewna mersawa i topoli, co ma zapewnić warunki akustyczne idealne dla małych występów. Kompaktowe wymiary, proste rozstawienie oraz - sprzedawany osobno - poręczny drum bag sprawiają, że zestaw jest łatwy w transporcie i stworzony do gry na najmniejszych scenach i ulicy.

Podstawowy zestaw Tama Club-Jam Mini składa się z bębna basowego 7"x18" z drewnianymi obręczami i werbla 5"x12". W skład zestawu poszerzonego wchodzi jeszcze hardware - statyw pod hi-hat i werbel, stopa oraz stołek perkusyjny. W przypadku, gdyby użytkownik tego malucha zapragnął nieco go powiększyć dostępne są również dodatkowe bębny - tom 7"x10" oraz floor tom 7"x14".

Do wyboru przygotowano trzy wersje kolorystyczne jednokolorowych oklein - Aqua Blue, Charcoal Mist oraz Galaxy Silver.

https://www.tama.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.