Nowy werbel Tama Simon Phillips Limited Edition 40th Anniversary Signature

Dodano: 04.11.2019
Autor: Szymon Kubicki

Firma Tama zaprezentowała limitowany model werbla sygnowanego przez Simona Phillipsa, przygotowany w związku z okrągłą rocznicą współpracy marki z legendarnym perkusistą.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Simon Phillips rozpoczął grę na bębnach Tama w 1979 roku, mija więc właśnie 40 lat od kiedy perkusista został endorserem marki. Świętując ten imponujący, okrągły jubileusz Tama zaprezentowała werbel Limited Edition 40th Anniversary Signature, który został zainspirowany modelem Simona ‘Monarch’ Signature oraz serią Star. Będzie on limitowany jedynie do 100 egzemplarzy.

Werbel w rozmiarze 6,5” x 14” charakteryzuje się unikalną konstrukcją korpusu o grubości 5 mm. Składa się on z sześciu warstw drewna w układzie klon/orzech/klon z dodatkową zewnętrzną, elegancką warstwą z klonu ptasie oczko oraz z drewnianych, 5 mm obręczy Sound Focus Rings, które również zbudowano z sześciu warstw klonu i orzecha. Ścięcie krawędzi korpusu zapożyczono z serii Star. Do tego specjalnie zaprojektowana plakietka w wygrawerowanym podpisem Phillipsa oraz wewnętrzna naklejka seryjna z autografem perkusisty.

Na osprzęt instrumentu składają się customowe, mosiężne, chromowane obręcze Mighty Hoop z ośmioma otworami, lugi STAR MSL90S, maszynka Liner-Drive Strainer & Butt (MLS50A / MLS50B) oraz naciąg REMO Coated Ambassador.

 

https://www.tama.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.