Nowy werbel Tama Simon Phillips Limited Edition 40th Anniversary Signature

Dodano: 04.11.2019
Autor: Szymon Kubicki

Firma Tama zaprezentowała limitowany model werbla sygnowanego przez Simona Phillipsa, przygotowany w związku z okrągłą rocznicą współpracy marki z legendarnym perkusistą.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Simon Phillips rozpoczął grę na bębnach Tama w 1979 roku, mija więc właśnie 40 lat od kiedy perkusista został endorserem marki. Świętując ten imponujący, okrągły jubileusz Tama zaprezentowała werbel Limited Edition 40th Anniversary Signature, który został zainspirowany modelem Simona ‘Monarch’ Signature oraz serią Star. Będzie on limitowany jedynie do 100 egzemplarzy.

Werbel w rozmiarze 6,5” x 14” charakteryzuje się unikalną konstrukcją korpusu o grubości 5 mm. Składa się on z sześciu warstw drewna w układzie klon/orzech/klon z dodatkową zewnętrzną, elegancką warstwą z klonu ptasie oczko oraz z drewnianych, 5 mm obręczy Sound Focus Rings, które również zbudowano z sześciu warstw klonu i orzecha. Ścięcie krawędzi korpusu zapożyczono z serii Star. Do tego specjalnie zaprojektowana plakietka w wygrawerowanym podpisem Phillipsa oraz wewnętrzna naklejka seryjna z autografem perkusisty.

Na osprzęt instrumentu składają się customowe, mosiężne, chromowane obręcze Mighty Hoop z ośmioma otworami, lugi STAR MSL90S, maszynka Liner-Drive Strainer & Butt (MLS50A / MLS50B) oraz naciąg REMO Coated Ambassador.

 

https://www.tama.com

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"