Kompaktowa Tama Club-JAM Flyer

Dodano: 29.01.2020
Autor: Szymon Kubicki

Tradycyjnie wraz z początkiem nowego roku Tama zaprezentowała nową odsłonę kompaktowego modelu Club-JAM. Tym razem jest to Club-JAM Flyer.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Kieszonkowy model Tama Club-JAM po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 2018 roku, a rok później ukazała się jeszcze mniejsza wersja Club-JAM Mini. Targi NAMM 2020 przyniosły kolejną, "ostateczną" odsłonę tego instrumentu - Club-JAM Flyer, która - w porównaniu z pierwowzorem sprzed dwóch lat - cechuje się m.in. mniejszymi rozmiarami korpusów. Firma zapewnia, że nie przeszkadza to w uzyskaniu dobrze zbalansowanego, autentycznego brzmienia. Konfiguracja zestawu i rozmiary bębnów sprawiają, że Club-JAM Flyer znajdzie zastosowanie na niewielkich scenach albo podczas gry ulicznej.

Podobnie jak w przypadku pozostałych zestawów Tama Club-JAM, hybrydowe korpusy Flyera wykonano z sześciu warstw topoli i drewna mersawa, a bęben basowy wyposażono w drewniane obręcze. Zastosowano również naciągi Tama. Dostępny jest jeden kolor wykończenia (okleina) - Candy Apple Mist.

Foto: Wojciech Babiński - muzyczny.pl

Konfiguracja czteroelementowego zestawu Club-JAM Flyer obejmuje:

• niewielki bęben basowy: 10”x14” z podnośnikiem (drum lifter) i gniazdem pod mocowanie talerza (jak w zestawie Tama Club-JAM)
• zamocowany na bębnie basowym tom tom: 6”x8” + pojedynczy kulowy tom holder
• floor tom: 9”x10”
• werbel: 5”x10”

Dodatkowo dostępne są dodatkowe elementy osprzętu dedykowanego do Club-JAM Flyer: stopa perkusyjna, statyw werblowy, statyw pod hi-hat oraz stołek perkusyjny. Transport ułatwia oferowany osobno zestaw pokrowców (DSS44LJ).

Foto: Tama

 

 

https://www.tama.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.