Nowe werble Tama Woodworks

Dodano: 18.03.2020
Autor: Szymon Kubicki

Werblowe nowości firmy Tama obejmują również dwa modele w limitowanej linii Woodworks.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Nowe werble Star Reserve i S.L.P, o których niedawno informowaliśmy, to nie wszystkie nowości marki Tama w tym segmencie. Firma powiększyła ofertę również o dwa werble z limitowanej linii Woodworks, przeznaczonej dla użytkowników, którzy poszukują dobrze wykonanych i brzmiących instrumentów w atrakcyjnej cenie.

Werble Tama Woodworks posiadają korpusy wykonane z ośmiu warstw drewna topoli o grubości 8 mm, które mają zapewnić pełne i ciepłe brzmienie ze średnim atakiem. Dostępne są z okleiną Art Grain w dwóch wersjach wykończenia Black Oak Wrap i Natural Zebrawood Wrap - obydwa z czarnym, matowym osprzętem, w tym obręczami Triple Flanged i w rozmiarach 6,5"x14" oraz 8"x14".

 

https://www.tama.com/

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"