Nowe werble Tama Woodworks

Dodano: 18.03.2020
Autor: Szymon Kubicki

Werblowe nowości firmy Tama obejmują również dwa modele w limitowanej linii Woodworks.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Nowe werble Star Reserve i S.L.P, o których niedawno informowaliśmy, to nie wszystkie nowości marki Tama w tym segmencie. Firma powiększyła ofertę również o dwa werble z limitowanej linii Woodworks, przeznaczonej dla użytkowników, którzy poszukują dobrze wykonanych i brzmiących instrumentów w atrakcyjnej cenie.

Werble Tama Woodworks posiadają korpusy wykonane z ośmiu warstw drewna topoli o grubości 8 mm, które mają zapewnić pełne i ciepłe brzmienie ze średnim atakiem. Dostępne są z okleiną Art Grain w dwóch wersjach wykończenia Black Oak Wrap i Natural Zebrawood Wrap - obydwa z czarnym, matowym osprzętem, w tym obręczami Triple Flanged i w rozmiarach 6,5"x14" oraz 8"x14".

 

https://www.tama.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.