Kompaktowe zestawy Tama Club-JAM Suitcase i Cocktail-JAM Mini

Dodano: 05.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

Bęben basowy jak... walizka. Tama prezentuje nowości w segmencie najmniejszych, kompaktowych zestawów Club-JAM i Cocktail-JAM.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Tama Club-JAM Suitcase

Do rodziny zestawów Club-JAM obejmujących modele Club-JAM, Club-JAM Mini i Club-JAM Flyer dołączył kolejny - Club-JAM Suitcase. Najbardziej charakterystycznym elementem nowego zestawu jest możliwość podzielenia bębna basowego (o głębokości 15" i średnicy 16") na dwie części i spakowania do niego - jak do walizki - toma i floor toma, które mieszczą się w środku zapakowane osobno w specjalne pokrowce. Potem wystarczy już tylko złożyć bęben basowy i schować do pokrowca. Cała operacja w maksymalny sposób ułatwia transport. Specjalnie zaprojektowany zestaw DSS36LJ obejmuje pokrowiec na toma, floor toma i bęben basowy i jest sprzedawany osobno.

Korpusy bębnów zestawu Tama Club-JAM Suitcase zostały wykonane z topoli i wykończone w kolorze Indigo Sparkle. Bęben basowy posiada drewniane obręcze. Zestaw podstawowy obejmuje konfigurację: bęben basowy 16"x15" z podstawką (bass lifter) i mocowaniem talerza, tom tom 10"x7" z mocowaniem oraz floor tom 12"x6". Zestaw rozszerzony obejmuje również osprzęt: statyw hi-hatu, stopka i stołek.

 

Tama Cocktail-JAM Mini Kit

Przypomnijmy, że Cocktail-JAM Mini to kompaktowy i jeszcze łatwiejszy w transporcie zestaw perkusyjny, którego bębny cechują się średnicą o 2" mniejszą niż pełnowymiarowy zestaw Cocktail-JAM, przy zachowaniu tej samej konfiguracji. Tym sposobem zestaw wymaga jeszcze mniej miejsca, a całość wraz z hardware mieści się w dwóch torbach, które zostały dołączone do kompletu. Zawiera on również dwa ramiona mocujące tom, pojedynczą stopę bębna basowego oraz tłumik bębna basowego Sound Focus Pad. Wersja rozszerzona to dodatkowo mocowania talerza i hi-hatu.

Konfiguracja zestawu Tama Cocktail-Jam Mini to: bęben basowy 14"x6", floor tom 12"x5,5", tom tom 8"x5" oraz werbel 10"x5". W 2021 roku Tama Cocktail-Jam Mini oferowana jest w nowym kolorze Hairline Black.

 

https://www.tama.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.