Tama prezentuje Club-Jam

Dodano: 17.01.2018

Do oferty kompaktowych zestawów perkusyjnych firmy Tama dołączył mowy model - Club-Jam.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Do tej pory poszukujący poręcznych, niewielkich zestawów perkusyjnych Tamy mogli wybrać model Cocktail-Jam lub Cocktail-Jam Mini. W 2018 roku firma poszerzyła swoją ofertę o nowy model w odrębnej serii - Club-Jam.

Tama Club-Jam
wykorzystuje niektóre rozwiązania charakterystyczne dla vintage'owych zestawów, np. mocowanie talerza bezpośrednio do korpusu bębna basowego albo wygięta ostroga bębna basowego, a także elementy typowe dla kompaktowych bębnów. Skoncentrowane ale głębokie brzmienie hybrydowych korpusów z topoli i drewna mersawa idealnie pasuje do małych koncertów, a kompaktowy rozmiar i konfiguracja powstały z myślą o bębniarzach często występujących na niewielkich scenach.

Korpusy bębnów Tama Club-Jam o grubości 7 mm składają się z sześciu warstw topoli i mersawy. Spośród pozostałego wyposażenia warto wspomnieć o statywie talerza mocowanym do bębna basowego, który uzbrojony jest również w drewniane obręcze. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne - naturalny, lakierowany Satin Blonde oraz jednokolorowe okleiny Aqua Blue i Charcoal Mist.

Konfiguracja:

12"x18" Bass Drum
7"x10" Tom Tom
7"x14" Floor Tom
5"x13" werbel
Pojedynczy Tom Holder
Cymbal Holder

Rozszerzony zestaw obejmuje także stopę, statywy pod werbel i hi-hat oraz stołek perkusyjny.

Przykładowa cena zestawu (w sklepie Pro Drum) wynosi 2191 zł.

http://www.tama.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.