Limitowany zestaw Tama Star Mahogany z drewnem Sapele

Dodano: 10.01.2020
Autor: Szymon Kubicki

Jedną z nowości Tamy na 2020 jest limitowany zestaw Star Mahogany z zewnętrzną warstwą wykonaną z wzorzystego drewna sapele.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Cienkie korpusy bębnów o grubości 6 mm składają się z sześciu warstw mahoniu afrykańskiego oraz jednej zewnętrznej warstwy z wzorzystego sapele w dwóch wersjach wykończenia - Natural Waterfall Sapele i Midnight Storm Sapele. Mahoniowe korpusy dostarczają bogatych i ciepłych tonów i zestawiono je z pierścieniami Sound Focus (6 mm, 6 warstw mahoniu), które dodają więcej głębi i czystości brzmienia. Naturalny rezonans bębnów pogłębiony jest dodatkowo dzięki charakterystycznemu dla serii Star systemowi mocowania Super Resonant Mounting System.

Zestaw Tama Star Mahogany with Quilted Sapele będzie limitowany do 50 egzemplarzy na całym świecie w 2020 roku, a jego konfiguracja prezentuje się następująco:
16"x22" - bęben basowy
7"x10" i 8"x12" - Tom Tom
14"x14" i 16"x16" - Floor Tom

Natural Waterfall Sapele

Midnight Storm Sapele

Dodatkowo będzie można nabyć dopasowany wykończeniem werbel w rozmiarze 6.5”x14”.

 

https://www.tama.com/

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"