Tama Dyna-Sync Direct Drive

Dodano: 26.07.2019

Jest już dostępna nowa stopa Tama Dyna-Sync Direct Drive, która po raz pierwszy została zaprezentowana podczas targów NAMM 2019.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Stopa Dyna-Sync Direct Drive powstała w oparciu o filozofię projektowania zwaną TAMA Dynamic Synchronization System. System zawiera design skierowany na optymalną reakcję, podwójne połączenia i regulowaną krzywkę. Połączenie tych trzech elementów daje wyjątkową prędkość, moc i precyzję Dyna-Sync.

"Tama Dyna-Sync na nowo definiuje równowagę mocy, prędkości i precyzji w stopach perkusyjnych Direct Drive oraz burzy tym samym dotychczasowe założenia stóp Direct Drive. Jesteśmy podekscytowani tym, że perkusiści będący na różnych poziomach zaawansowania i z różnych stylów muzycznych, będą mieli możliwość tak dużego zakresu regulacji oraz odkrycia tym samym nowych wrażeń z gry na stopie Direct Drive".

Warto również dodać, że Dyna-Sync zdobyła nagrodę „Best in Show” w kategorii Dodatki i akcesoria podczas Winter NAMM show 2019.

Seria Dyna-Sync oferuje dwa modele: z pojedynczą i podwójną stopą.

www.tama.com
www.facebook.com/TamaDrumsPolska
www.instagram.com/tamapolska

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.