Majowe koncerty Sons Of Apollo nie dojdą do skutku. Co z biletami?

Dodano: 07.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Jak zapewne się domyślacie majowy koncert Sons Of Apollo nie dojdzie do skutku z przyczyn wiadomych. Zespół i jego agent intensywnie pracują nad ustaleniem nowej daty koncertu, który odbędzie się już w 2022 roku.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Sons of Apollo to amerykańska formacja prog-metalowa założona przez byłych członków Dream Theater: Dereka Sheriniana i Mike Portnoya. Zespół miał odwiedzić Polskę podczas światowej trasy koncertowej i zagrać w Bydgoszczy (22 maja) i Krakowie (23 maja).

"Wierzymy, że już wkrótce podamy Wam tę nową datę." - pisze organizator wydarzenia Piotr Kosiński z firmy Rock Serwis.
"Bilety oczywiście zachowują ważność, lecz jeżeli ktoś wyrazi taką wolę, może je zwrócić w punkcie zakupu." - dodaje

Sons Of Apollo w 2017 roku założyli Mike Portnoy (Dream Theater), Derek Sherinian ( Dream Theater, KISS, Alice Cooper), Ron "Bumblefoot" Thal (Guns'N'Roses), Billy Sheehan (Mr. Big) i Jeff Scott Soto (Journey, Yngwie Malmsteen). Zespół ma na koncie już 3 albumy "Psychotic Symphony", koncertówkę "Live with the Plovdiv Psychotic Symphony" oraz najnowsze dzieło z początku tego roku "MMXX".

"MMXX" trafił do sklepów w styczniu 2020 nakładem wytwórni InsideOut Music/Sony. Portnoy tak komentował tytuł nowej płyty; "Album miał się ukazać w połowie stycznia 2020 i być jednym z pierwszych wydawnictw nowej dekady. Dlatego wpadłem na pomysł zatytułowania go 2020 i zapisania rzymskimi cyframi MMXX."

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.