Kat & Roman Kostrzewski, Vader i inni na trzech koncertach

Dodano: 11.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad i Clairvoyance zagrają na trzech letnich koncertach w ramach cyklu Lato w Plenerze. Sprawdźcie szczegóły!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.


Z nadejściem lata polskie miasta wybudzą się z koncertowego marazmu i ponownie będziemy mieli okazję spotkać się pod sceną! 8 miast, najciekawsi przedstawiciele rozmaitych gatunków, a to wszystko w długie, gorące wieczory. W zeszłym roku cykl odbywał się wyłącznie w Katowicach i okazał się sporym sukcesem. Organizatorzy cyklu, agencja  Winiary Bookings obiecuje, że w tym roku formuła będzie jeszcze lepsza. Wśród wielu zapowiedzianych koncertów znalazł się również ten z udziałem zespołów Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad i Clairvoyance

Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad i Clairvoyance wystąpią w ramach Lata w Plenerze aż trzykrotnie.

  • Lato w Plenerze - Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad, Clairvoyance - Nowa Rezydencja, Kraków - 29 lipca
  • Lato w Plenerze - Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad, Clairvoyance -  Skwer Play, Poznań - 30 lipca
  • Lato w Plenerze - Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad, Clairvoyance -  Letnia Scena Progresji, Warszawa - 31 lipca

Bilety dostępne na stronie organizatora Winiary Bookings

Kat & Roman Kostrzewski. Tego zespołu żadnemu polskiemu fanowi metalu przedstawiać nie trzeba. Krakowski koncert będzie częścią jesiennej trasy promującej ostatni, wydany w 2019 album formacji "Popiór". Oprócz utworów z niego na pewno usłyszymy klasyki z płyt "666", "Oddech Wymarłych Światów", "Bastard" czy "Róże Miłości Najchętniej Przyjmują Się Na Grobach". Za zestawem perkusyjnym zasiada aktualnie Jacek Nowak.

Pionierzy polskiego death metalu, zespół Vader, powracają z szesnastym albumem w swoim dorobku. "Solitude in Madness" jest krążkiem bardziej death metalowym aniżeli poprzedni album "Empire" i najbrutalniejszym wydawnictwem grupy od czasów "Litany". Koncerty na wrześniowej trasie Pandemic Madness pokazały, że załoga dowodzona przez Petera jest w świetnej formie, więc jesiennych koncertów nie warto przegapić! Za bębnami zobaczycie Jamesa Stewarta.

Gruzja to chyba najciekawszy byt działający na polskiej scenie black metalowej w ostatnich latach. Gwiazdom na scenie towarzyszyć będzie hardcore punk’owy Jad oraz Clairvoyance.

Foto: Romana Makówka

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"