Riverside i Piotr Kozieradzki ogłaszają jubileuszowe koncerty

Dodano: 19.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Już za trzy miesiące grupa Riverside spotka się ze swoimi fanami podczas jubileuszowej trasy "Riverside 20". Sprawdź, gdzie zagrają!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Założona przez Piotra Grudzińskiego oraz Piotra Kozieradzkiego grupa cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Ostatni album zespołu "Wasteland" nadal dostarcza dobrych melodii, choć sam jej tytuł zapowiada nastroje wykonawców. Jest to pierwsza płyta wydana przez Riverside po śmierci Grudzińskiego.

Riverside rusza w trasę koncertową z okazji 20-lecia

Grupa Riverside zapowiedziała cztery plenerowe koncerty, podczas których zamierza celebrować 20 rocznicę powstania zespołu. Podsumowanie 20-letniej działalności grupy zostało jednak skrócone do minimum w związku z trwajacymi obostrzeniami. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie koncerty odbędą się na świeżym powietrzu.

Kochani, w tym roku obchodzimy nasze 20-lecie. Chcielibyśmy je uczcić i spotkać się z Wami na czterech koncertach w sierpniu. Co Wy na to? 🙂
Wiemy, że czasy są, jakie są, ale zagramy dla Was jedynie na dużych otwartych przestrzeniach z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych.
Razem z nami (na wszystkich koncertach) wystąpią m.in. Collage oraz Mick Moss (Antimatter).

-napisali muzycy na swoim Facebooku

Riverside rusza w trasę koncertową. Daty, miejsca i bilety

Riverside ogłosiło właśnie miejsca, w których odbędą się koncerty. Obecnie lista prezentuje się następująco:

  • 13.08 Gdańsk - Hevelianum (United Arts Festival)
  • 20.08 Wrocław - Park na Wyspie
  • 21.08 Warszawa - Letnia Scena Progresji (Gramy doWoli)
  • 22.08 Kraków - Hype Park

Sprzedaż biletów wystartuje już w najbliższy czwartek, 20 maja 2021 o 12.00. Linki do sprzedaży będzie można znaleźć na stronie internetowej zespołu. W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi na chwilę obecną Riverside może sprzedać jedynie 999 biletów na każdy koncert.

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"