Produkty Miesiąca we Wrześniu

Dodano: 14.09.2022
Autor: Magazyn Perkusista

We wrześniu polecamy kolejne trzy produkty, które naszym zdaniem zasługują na, co najmniej, bliższe przyjrzenie się.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Powoli zbliżamy się do kolejnych premier sprzętu, widzimy je tuż za oknem. Niektóre już znamy, ale czekamy na oficjalny termin wprowadzenia na rynek. Nie oznacza to jednak, że nic się nie dzieje i nie ma co polecać. Przedstawiamy kolejne trzy propozycje, z czego dwie są ciekawym rozwiązaniem problemu głośności instrumentów perkusyjnych.

TAMA True Touch Training Kit – Obecnie jest to absolutnie najlepszy zestaw perkusyjny przeznaczony do cichego grania. Do domu, dla nauczycieli, do ćwiczeń.

EVANS dB One – Jeżeli nie potrzebujemy nowych bębnów, mamy komplet cichych talerzy i naciągów, który także w swojej półce gatunkowej uznajemy bezwzględnie za najlepszy.

WORLD MAX Black Dawg 14x6,5 – Tego bohatera ciężko nazwać cichym, ale faktycznie, werble World Max to instrumenty, o których powinno być znacznie głośniej. Black Dawg to tylko wybrany reprezentant olbrzymiego katalogu. Świetny stosunek jakości do ceny!

Więcej informacji - także o cenach - znajduje się w zakładce Produkt Miesiąca na naszej stronie.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.