Zajęcia z sekcją Jamiroquai już w sierpniu!

Dodano: 14.05.2023
Autor: Magazyn Perkusista

Sekcja zespołu Jamiroquai znana jest ze wspaniałego pulsu. Kolejna edycja Open Minded Drum Camp to doskonała okazja na wspólne zajęcia z muzykami!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Nie bez przyczyny nazywamy Open Minded Drum Camp najbardziej efektywnym i wymagającym obozem perkusyjnym w Polsce. Jak co roku program jest bardzo gęsty, obfitujący w intensywne zajęcia perkusyjne, prowadzone przez uznanego nauczyciela Clausa Hesslera, ale też wyśmienitych gości. Na żywieckim obozie wykładali, m.in. Dom Famularo czy Anika Nilles.

Jedną z charakterystycznych cech campu jest to, że jego przebieg jest świetnie dopasowany do różnego poziomu umiejętności uczestników, dzięki czemu ci mniej doświadczeni lub nieśmiali nie muszą się obawiać rywalizacji, a po pięciodniowej pracy z pewnością poczują progres swojej gry, a także nabiorą większej odwagi w występach scenicznych.

Sekcja Jamiroquai na Open Minded Drum Camp

OMDC to także zajęcia związane z umiejscowieniem bębnów w muzycznym kontekście. W tym roku mamy wspaniałą szansę popracować z fenomenalną sekcją w osobach Derricka McKenzie oraz Paula Turnera z zespołu Jamiroquai. Formacja znana z mocno pulsującej pracy w tle, mocno wpływającej na ogólny odbiór muzyki.

Plan zajęć obejmuje: warsztaty dla perkusistów, basistów oraz wspólną pracę sekcyjną. 7-11 sierpnia w Żywcu.

Wszystkie szczegóły znajdują się pod niniejszym linkiem OMDC 2023

Jak co roku Perkusista mocno rekomenduje uczestnictwo w zajęciach.

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.