Wykop: Joey Jordison

Dodano: 02.07.2018

"Zawsze jestem z Pearlem. Tak samo z blaszkami, używam tylko Paiste. W zasadzie używam takiego samego sprzętu w studiu, jak na żywo, na scenie. Nie lubię tego uczucia, gdy coś jest zmienione."

Christian Wenzel Artist Relations Manager/ Product Specialist firmy Paiste opowiada o nowych talerzach Joey’a Jordisona:

"Nasza współpraca z Joey’em rozpoczęła się w 2001 roku. Od tego czasu zrobiliśmy kilka specjalnych talerzy specjalnie dla niego. Joey wie czego może od nas oczekiwać. Uwielbia brzmienie naszych talerzy połączonych z opcją wykończenia Color Sound. Po drugie, zna nasz asortyment bardzo dobrze i ma jasny koncept swojego zestawu. Każdy projekt konsultuje z naszym szefem Erikiem Paiste. Jego ostatni projekt był dość prosty dla nas do wykonania. W kwestii wyglądu poprosił o czarną wersję Color Sound ze srebrnym logo plus logo zespołu Vimic. W temacie brzmienia Joey zawsze preferował nasze jasne potężnie brzmiące talerze Rude, 2002 i Signature. Kilka talerzy jest nie tylko customowych w wykonaniu, ale i rozmiarze, zdarzają się też talerze, których już seryjnie nie produkujemy. Na szczęście jesteśmy w stanie odtworzyć te blachy, podobnie jak rozmiary modeli".

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista - online
Promocja! Miesiąc za "piątaka"
QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"