Monitory Roland PM-200 i PM-100

Dodano: 15.01.2018

Firma Roland zaprezentowała nowe monitory PM-200 i PM-100 przeznaczone dla zestawów V-Drums.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Monitory Roland PM-200 i PM-100 oferują personalizowany pełnowymiarowy system głośnikowy i wzmocnioną obudowę, zoptymalizowaną do odtwarzania ekspresyjnego brzmienia V-Drums i jego reakcji. Dzięki zintegrowanym funkcjom miksowania i bezpośredniego przesyłania danych interfejs można łatwo połączyć z innymi urządzeniami w domu lub na scenie. Konstrukcja monitorów dostarcza idealnego brzmienia dla siedzącego użytkownika, a unikalny uchwyt o pełnej szerokości ułatwia przenoszenie.

Roland PM-200


♦ Pełnowymiarowy system audio z mocą 180 watt, 12-calowym głośnikiem i głośnikiem stożkowym
♦ Zintegrowany mikser z niezależną kontrolą głośności i globalną korektą
♦ Dedykowane wejścia V-Drums oraz wyjścia liniowe 1/4 oraz 1/8 cala do podłączenia padów perkusji elektronicznej, smartfonów i odtwarzaczy muzycznych.
♦ Dwa bezpośrednie wyjścia XLR z wybieralnym wyjściem stereo lub dual mono dla modułu V-Drums podłączonego w stereo, które zapewniają dodatkową elastyczność podczas korzystania z monitora w zastosowaniach scenicznych, próbnych i studyjnych. Podczas gdy PM-200 to monofoniczny monitor, jego wejścia obsługują połączenia stereo, pozwalając na przekazywanie prawdziwego dźwięku stereo do wyjść bezpośrednich. Gdy moduł V-Drums jest podłączony stereofonicznie do wejścia V-Drums, wygodny przełącznik na tylnym panelu pozwala odtwarzać dźwięk w trybie dual mono lub stereo, dopasowując go do potrzeb konfiguracji.


Roland PM-100


♦ Pełnowymiarowy system audio z mocą 80 watt, 10-calowym głośnikiem i głośnikiem stożkowym
♦ Zintegrowany mikser z niezależną kontrolą głośności i globalną korektą
♦ Dedykowane wejścia V-Drums oraz wyjścia liniowe 1/4 oraz 1/8 cala do podłączenia padów perkusji elektronicznej, smartfonów i odtwarzaczy muzycznych.


QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"