Beata Polak perkusistką miesiąca

Dodano: 01.03.2018

Chyba nikogo nie powinno dziwić wyróżnienie dla Beaty Polak. Perkusistka miała bardzo intensywny luty, który zaowocował wspaniałą współpracą.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Kontynuujemy naszą sympatyczną inicjatywę wyróżniania bębniarzy za ich osiągnięcia.

O Beacie Polak było głośno ostatnimi dniami z racji nawiązania współpracy z norweskim wokalistą Jornem Lande (więcej: TUTAJ). Perkusistka pojechała na długie próby do Norwegii i została przyjęta do zespołu, co spotkało się z bardzo przyjemnym odbiorem przez fanów artysty, który oficjalnie zaprezentował Beatę posiłkując się „kamera perkusyjną” nagraną do utworu Wolf Spider.

Ale to nie wszystko. Beata zaangażowała się też w projekt Wizzard Dream. Zespół wykonuje słynne kompozycje symfoniczne w wersji metalowej. Właśnie został nagrany pierwszy teledysk, którego premiera będzie już niedługo, w planach jest też następny obrazek do kolejnej kompozycji. Zespół składa się z 6 wspaniałych instrumentalistek, a jego kierownikiem jest kompozytor, producent i multiinstrumentalista Michał Bąk.

Już w kwietniu będzie można zobaczyć Beatę na żywo razem z Wolf Spider w katowickim Spodku podczas kolejnej edycji Metalmanii.

Foto: Invidia Me

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.