Meinl Stick And Brush

Dodano: 23.06.2018

Ciekawa informacja dla wszystkich sympatyków działań i produktów firmy Meinl!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Meinl przedstawia swoją linię pałek perkusyjnych, rózg, miotełek i malet.

Precyzyjnie wykonane pałeczki Meinl są produkowane w Niemczech z północno-amerykańskiej hikory i klonu. Wszystkie pary są dopasowywane według wagi i tonu.

Meinl Stick And Brush są stworzone do wszystkich gatunków i stylów muzycznych. Każda kategoria pałeczek ma swoje charakterystyczne cechy i opcje do wyboru. Dostępne kategorie to:

  • standard
  • hybrid
  • heavy
  • big apple
  • modele koncertowe

Nowe rózgi, miotełki, pałeczki perkusyjne i malety firmy Meinl dla perkusistów i perkusjonistów oferują różnorodność modeli wykonanych z różnych materiałów.

„Wbrew pozorom Meinl ma długą historię w produkcji wysokiej jakości pałeczek” -  komentuje główny manager firmy Meinl, Udo Heubeck. „Między połową lat 80tych, a początkiem 90tych, mieliśmy w ofercie pełną linię pałeczek Meinl wytwarzanych z hikory, klonu i dębu. Uważamy, że nadszedł odpowiedni moment, żeby przedstawić wszystkim perkusistom na całym świecie nasz asortyment Meinl Stick And Brush i mamy nadzieję, że zainspirujemy ich do przeniesienia ich gry na wyższy poziom.”

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.meinlstickandbrush.com

Zachęcamy również do śledzenia @meinlstickandbrush na Facebook, Twitter i Instagram.

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"