Ślimator w rękach Ślimaka

Dodano: 06.07.2020

Maciek „Ślimak” Starosta doczekał się własnej sygnatury pałek perkusyjnych Meinl Stick&Brush, tym samym przecierając szlak dla kolejnych bębniarzy.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Jeden z najbardziej inspirujących polskich perkusistów od kilku miesięcy współpracuje z niemieckim producentem Meinl Stick&Brush. Postawił ostatecznie na model pałek Heavy 5B wykonany z amerykańskiej hikory.

Nadszedł czas na kolejny etap współpracy, który stał się też bardzo symbolicznym momentem dla całej firmy. Jak wiadomo gigant perkusyjny Meinl zdecydował się na uruchomienie nowej marki i produkcję pałek całkiem niedawno. Katalog artystów stopniowo się powiększa, ale jak do tej pory żaden perkusista nie miał dedykowanych pałek. Wraz ze swoimi „Ślimatorami” Maciej stał się pierwszym bębniarzem w Meinl Stick&Brush, który dostał sprzęt z własną sygnaturą. Miło, że to właśnie polski perkusista i to tak zasłużony wpisuje się na kartach historii firmy.

Jednocześnie współpraca Slimaka w kwestii talerzy Zildjian oraz bębnów Pearl przebiega zupełnie inną drogą i nie koliduje z tematem pałeczek. Dlatego też należy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z ewentualnymi zmianami blach u artysty.

Wkrótce będzie można oglądać Ślimaka na specjalnie przygotowanych przez niego materiałach szkoleniowych. Śledźcie jego profil na Facebooku

Zdjęcia: Maciej Pieloch
https://www.facebook.com/MaciejPielochPhotography/

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"