Tomek Torres z pałkami Meinl

Dodano: 12.12.2022
Autor: Staszek Piotrowski

Tomek Torres został oficjalnym użytkownikiem pałek marki Meinl Stick & Brush.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Tomek Torres to artysta niezwykle zapracowany i udzielający się w różnych projektach muzycznych obejmujących szeroki wachlarz stylistyczny. Z jednej strony bije mocno w Afromental, a z drugiej, wspólnie z małżonką, tworzy bardzo nastrojową muzykę grając na instrumentach handpan.

O swoim dołączeniu do grona użytkowników Meinl Stick & Brush mówi: „Jestem tym faktem mega wzruszony, jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, że firma MEINL obdarowała mnie takim zaufaniem. Współpracujemy od kilku dobrych lat i szczerze przyznam, że jest to chyba najfantastyczniejsza współpraca zawodowa jakiej doświadczam.”

Podstawowym wyborem perkusisty jest model Standard Long 5A, ale biorąc pod uwagę mnogość sytuacji, w jakich się pojawia, z pewnością będzie korzystać również z innych modeli z obszernego katalogu Meinl.

O Meinl Stick & Brush

Meinl Stick & Brush to stosunkowo młody producent pałek perkusyjnych. Jest to jedna z marek firmy Meinl, obok Meinl Cymbals i Meinl Percussion, jednak patrząc na grono użytkowników - nie ma obowiązku korzystania z instrumentów Meinl, by móc pochwalić się współpracą z Meinl Stick & Brush. Katalog producenta obejmuje pałki wykonane z hikory oraz klonu, do tego cały zestaw pałek specjalistycznych.  

Pierwszym polskim perkusistą tej marki, który jednocześnie doczekał się pałek z własną sygnaturą jest Ślimak. Obecnie pałkami Meinl mogą pochwalić się również Adam Marszałkowski, Bartek „Szopix” Czerniachowski, Artur Żurek, Karol Tomaszewski.

Przygotował: Staszek Piotrowski

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.