Adam Marszałkowski i Artur Żurek w trasie z warsztatami!

Dodano: 17.05.2021
Autor: Salemia

Nareszcie! Chciałoby się krzyknąć na informację o serii wspólnych występów Adama Marszałkowskiego z Arturem Żurkiem. Perkusja na żywo to jest to, na co wszyscy czekamy, tym bardziej w tak interesującym zestawieniu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Perkusista zespołu Coma oraz bębniarz kapeli Nocny Kochanek, czyli dwa pokolenia perkusistów na jednej scenie - razem. Od 6 do 12 czerwca, dzień po dniu, czyli 7 wspólnych występów na teranie niemal całej Polski!

Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań i Gdańsk w salonach Riff. Pierwszy występ w Łodzi, w znanej nam doskonale szkole Drum Room, której gospodarzem jest redaktor Wojtek Andrzejewski:Po rocznej przerwie, do Najmniejszej Szkoły Perkusyjnej w Łodzi wracają spotkania warsztatowe z najlepszymi polskimi perkusistami. Budują one nie tylko świadomość uczestników, jak lepiej i ciekawiej grać na bębnach, ale także tego, że my bębniarze jesteśmy jedną wielką rodziną i graniem należy się cieszyć, a nie frustrować. Nie jest to żaden wyścig tylko sposób na sprawianie sobie radości.”

Adam Marszałkowski:Padła taka propozycja od Artura, żebyśmy w tych ciężkich czasach wyruszyli w Polskę i zrobili coś co się nie wydarzyło od roku - impreza na żywo, a nie granie online. Spotkania z innymi perkusistami, innymi ludźmi, żebyśmy podzielili się trochę swoimi dźwiękami i zainspirowali wzajemnie. Przychylnym okiem na nasz pomysł spojrzała firma Meinl Stick & Brush. Przy ich wsparciu mamy zamiar zrobić trasę koncertową, jak za starych dobrych czasów. Dzisiaj zaczynamy próby i jesteśmy strasznie podjarani tym pomysłem!

Artur Żurek:Gdyby kilka lat temu, ktoś́ powiedział mi, że będę prowadził warsztaty z Adamem Marszałkowskim, to bym go wyśmiał. A tu proszę... Chwila, moment i "Mistrz Przerósł Ucznia" jak to pewien Piosenkarz napisał. Co tu dużo mówić́ - jestem przeszczęśliwy!

DATY I GODZINY WARSZTATÓW:

06.06.2021 - ŁÓDŹ - DRUM ROOM, UL. KOŚCIUSZKI 49/51, 90-514 ŁÓDŹ - 15:00
07.06.2021 - WARSZAWA - RIFF WARSZAWA, UL. BOKSERSKA 62A, 02-690 WARSZAWA - 17:00

08.06.2021 - KRAKÓW - RIFF KRAKÓW, UL. RYNEK PODGÓRSKI 4A, 30-533 KRAKÓW - 17:00
09.06.2021 - KATOWICE - RIFF KATOWICE, UL. KRASIŃSKIEGO 5, 40-019 KATOWICE - 17:00
10.06.2021 - WROCŁAW - RIFF WROCŁAW, UL. PIŁSUDSKIEGO 28, 50-033 WROCŁAW - 17:00
11.06.2021 - POZNAŃ - RIFF POZNAŃ, UL. ZIELONA 8, 61-851 POZNAŃ - 17:00
12.06.2021 - GDAŃSK - RIFF GDAŃSK, AL. GRUNWALDZKA 355, 80-309 GDAŃSK - 15:00

BILETY:

udział stacjonarny - 129,00zł: www.goingapp.pl
udział online - 99,00zł: www.goingapp.pl

Tematem przewodnim będzie instrument perkusyjny. Panowie omówią teorię oraz pokażą praktyczne ćwiczenia. Poruszą zagadnienia dotyczące realizacji nagrań oraz przedstawią potencjalne ścieżki kariery, jakie może obrać przyszły muzyk.

W obecnej - pandemicznej - sytuacji warsztaty odbędą się w formie hybrydowej - część osób, która zakupi wejściówki w cenie 129,00zł, będzie mogła wziąć udział stacjonarnie i bezpośrednio na miejscu wydarzenia. Pozostała część, która zakupi wejściówki w cenie 99,00zł, będzie mogła wziąć udział w wydarzeniu przy pomocy platformy typu ZOOM, etc.

Liczba osób będzie ograniczona - zamierzamy spotkać się w gronie 10-12 osób stacjonarnie oraz 10-15 osób online.

Wszystkie wydarzenia realizowane w ramach Warsztatów Perkusyjnych by Meinl Stick & Brush będą spełniać bieżące wymogi sanitarne - odkażanie rąk, obowiązkowe maseczki podczas trwania warsztatu oraz ograniczona, zgodna z aktualnymi obostrzeniami liczba osób.

 

Trzymamy kciuki za powodzenie trasy i z przyjemnością odwiedzimy muzyków podczas występów, do czego serdecznie wszystkich zapraszamy!

Mecenasem trasy warsztatowej jest marka Meinl Stick & Brush oraz Salony Muzyczne Riff.

Magazyn Perkusista patronuje wydarzeniu.

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"