Adam Marszałkowski i Artur Żurek w trasie z warsztatami!

Dodano: 17.05.2021
Autor: Salemia

Nareszcie! Chciałoby się krzyknąć na informację o serii wspólnych występów Adama Marszałkowskiego z Arturem Żurkiem. Perkusja na żywo to jest to, na co wszyscy czekamy, tym bardziej w tak interesującym zestawieniu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Perkusista zespołu Coma oraz bębniarz kapeli Nocny Kochanek, czyli dwa pokolenia perkusistów na jednej scenie - razem. Od 6 do 12 czerwca, dzień po dniu, czyli 7 wspólnych występów na teranie niemal całej Polski!

Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań i Gdańsk w salonach Riff. Pierwszy występ w Łodzi, w znanej nam doskonale szkole Drum Room, której gospodarzem jest redaktor Wojtek Andrzejewski:Po rocznej przerwie, do Najmniejszej Szkoły Perkusyjnej w Łodzi wracają spotkania warsztatowe z najlepszymi polskimi perkusistami. Budują one nie tylko świadomość uczestników, jak lepiej i ciekawiej grać na bębnach, ale także tego, że my bębniarze jesteśmy jedną wielką rodziną i graniem należy się cieszyć, a nie frustrować. Nie jest to żaden wyścig tylko sposób na sprawianie sobie radości.”

Adam Marszałkowski:Padła taka propozycja od Artura, żebyśmy w tych ciężkich czasach wyruszyli w Polskę i zrobili coś co się nie wydarzyło od roku - impreza na żywo, a nie granie online. Spotkania z innymi perkusistami, innymi ludźmi, żebyśmy podzielili się trochę swoimi dźwiękami i zainspirowali wzajemnie. Przychylnym okiem na nasz pomysł spojrzała firma Meinl Stick & Brush. Przy ich wsparciu mamy zamiar zrobić trasę koncertową, jak za starych dobrych czasów. Dzisiaj zaczynamy próby i jesteśmy strasznie podjarani tym pomysłem!

Artur Żurek:Gdyby kilka lat temu, ktoś́ powiedział mi, że będę prowadził warsztaty z Adamem Marszałkowskim, to bym go wyśmiał. A tu proszę... Chwila, moment i "Mistrz Przerósł Ucznia" jak to pewien Piosenkarz napisał. Co tu dużo mówić́ - jestem przeszczęśliwy!

DATY I GODZINY WARSZTATÓW:

06.06.2021 - ŁÓDŹ - DRUM ROOM, UL. KOŚCIUSZKI 49/51, 90-514 ŁÓDŹ - 15:00
07.06.2021 - WARSZAWA - RIFF WARSZAWA, UL. BOKSERSKA 62A, 02-690 WARSZAWA - 17:00

08.06.2021 - KRAKÓW - RIFF KRAKÓW, UL. RYNEK PODGÓRSKI 4A, 30-533 KRAKÓW - 17:00
09.06.2021 - KATOWICE - RIFF KATOWICE, UL. KRASIŃSKIEGO 5, 40-019 KATOWICE - 17:00
10.06.2021 - WROCŁAW - RIFF WROCŁAW, UL. PIŁSUDSKIEGO 28, 50-033 WROCŁAW - 17:00
11.06.2021 - POZNAŃ - RIFF POZNAŃ, UL. ZIELONA 8, 61-851 POZNAŃ - 17:00
12.06.2021 - GDAŃSK - RIFF GDAŃSK, AL. GRUNWALDZKA 355, 80-309 GDAŃSK - 15:00

BILETY:

udział stacjonarny - 129,00zł: www.goingapp.pl
udział online - 99,00zł: www.goingapp.pl

Tematem przewodnim będzie instrument perkusyjny. Panowie omówią teorię oraz pokażą praktyczne ćwiczenia. Poruszą zagadnienia dotyczące realizacji nagrań oraz przedstawią potencjalne ścieżki kariery, jakie może obrać przyszły muzyk.

W obecnej - pandemicznej - sytuacji warsztaty odbędą się w formie hybrydowej - część osób, która zakupi wejściówki w cenie 129,00zł, będzie mogła wziąć udział stacjonarnie i bezpośrednio na miejscu wydarzenia. Pozostała część, która zakupi wejściówki w cenie 99,00zł, będzie mogła wziąć udział w wydarzeniu przy pomocy platformy typu ZOOM, etc.

Liczba osób będzie ograniczona - zamierzamy spotkać się w gronie 10-12 osób stacjonarnie oraz 10-15 osób online.

Wszystkie wydarzenia realizowane w ramach Warsztatów Perkusyjnych by Meinl Stick & Brush będą spełniać bieżące wymogi sanitarne - odkażanie rąk, obowiązkowe maseczki podczas trwania warsztatu oraz ograniczona, zgodna z aktualnymi obostrzeniami liczba osób.

 

Trzymamy kciuki za powodzenie trasy i z przyjemnością odwiedzimy muzyków podczas występów, do czego serdecznie wszystkich zapraszamy!

Mecenasem trasy warsztatowej jest marka Meinl Stick & Brush oraz Salony Muzyczne Riff.

Magazyn Perkusista patronuje wydarzeniu.

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.