Aric Improta endorserem Meinl Stick & Brush

Dodano: 07.09.2020
Autor: Szymon Kubicki

Znany z niezwykle widowiskowego stylu gry Aric Improta dołączył do grona artystów marki Meinl Stick & Brush.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Mówi Aric Improta: "Na tym etapie mojej kariery chcę sprzymierzyć się z ludźmi i firmami, dla których sztuka jest tak samo ważna jak ich interesy. Ludźmi, którzy są gotowi podejmować ryzyko w imię innowacji i firmami, które konsekwentnie dążą do postępu, szukając nowych rozwiązań mających pomóc naszej ciągle zmieniającej się branży. Z mojego doświadczenia wynika, że to wszystko oferuje Meinl Cymbals. Byli pierwszą firmą, która podpisała ze mną kontrakt (zanim zacząłem koncertować w pełnym wymiarze i otrzymałem jakiekolwiek wsparcie). Włożyli dużo wiary w moje pomysły i zawsze dostarczali mi wszystkiego czego potrzebowałem do realizacji projektów, nad którymi pracowałem (od malowania grafik na talerzach po produkcję i nagranie 40-minutowego solo na perkusji). Stale aktualizują swój katalog o nowe brzmienia i narzędzia, które pomagają i inspirują współczesnego muzyka. Ich ekipa jest niesamowicie zgrana, komunikatywna i profesjonalna. Począwszy od wsparcia podczas tras koncertowych po wydarzenia na żywo - wszyscy stoją po tej samej stronie, a jednocześnie pozostają otwarci na nowe pomysły i rozwiązania.

To było bardzo inspirujące i jest to decydujący powód, dla którego zdecydowałem się na dalsze rozszerzenie współpracy z nimi w zakresie pałek. Ogromne podziękowania dla Chrisa Brewera za to, że dostrzegł we mnie coś, zanim zrobili to inni i za bycie mentorem w trakcie rozwoju mojej kariery. Dziękuję również Udo, Norbertowi i reszcie ekipy Meinl za sprawienie, że ostatnie 8 lat było tak niesamowitym doświadczeniem. Nie mogę się doczekać naszej wspólnej pracy w przyszłości".

Aric używa modelu Mein Standard 5B - American Hickory, które charakteryzują się długością 40,6 cm (16″) i średnicą 15,1 mm (0,595″).

https://meinlstickandbrush.com/

Zdjęcia: Agnieszka Litarska

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.