Meinl: nowości z serii Pure Alloy i HCS

Dodano: 22.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

W nowościach Meinl Cymbals na 2021 roku nie zabrakło m.in. talerzy z serii Pure Alloy i Pure Alloy Custom oraz HCS.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Blaszane nowości Meinl Cymbals na 2021 rok skoncentrowały się przede wszystkim na liniach Classics Custom Dark i Byzance, ale nie ominęły także innych serii w postaci czterech modeli Pure Alloy i Pure Alloy Custom oraz HCS:

13” HCS Bronze Hihat

15” HCS Bronze Hihat

19” Pure Alloy Custom Medium Thin Crash to customowa powierzchnia górna z przydymionego brązu z wyraźnymi śladami kucia - blacha jest młotkowana aż do uzyskania pożądanego kształtu. Spód talerza cechuje się wykończeniem brilliant. Blacha wykonywana jest w Niemczech i charakteryzuje się pełnym, ciepłym i jasnym brzmieniem i skrzącym się atakiem.

19” Pure Alloy Custom Medium Thin Crash

19” Pure Alloy Medium Crash to wykonany w Niemczech i kuty komputerowo talerz dedykowany do wszystkich gatunków muzycznych, który cechuje się wyrazistą klarownością, pełną dynamiką i wybrzmieniem od średniego do długiego.

19” Pure Alloy Medium Crash

https://meinlcymbals.com/

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"