Meinl: nowości z serii Pure Alloy i HCS

Dodano: 22.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

W nowościach Meinl Cymbals na 2021 roku nie zabrakło m.in. talerzy z serii Pure Alloy i Pure Alloy Custom oraz HCS.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Blaszane nowości Meinl Cymbals na 2021 rok skoncentrowały się przede wszystkim na liniach Classics Custom Dark i Byzance, ale nie ominęły także innych serii w postaci czterech modeli Pure Alloy i Pure Alloy Custom oraz HCS:

13” HCS Bronze Hihat

15” HCS Bronze Hihat

19” Pure Alloy Custom Medium Thin Crash to customowa powierzchnia górna z przydymionego brązu z wyraźnymi śladami kucia - blacha jest młotkowana aż do uzyskania pożądanego kształtu. Spód talerza cechuje się wykończeniem brilliant. Blacha wykonywana jest w Niemczech i charakteryzuje się pełnym, ciepłym i jasnym brzmieniem i skrzącym się atakiem.

19” Pure Alloy Custom Medium Thin Crash

19” Pure Alloy Medium Crash to wykonany w Niemczech i kuty komputerowo talerz dedykowany do wszystkich gatunków muzycznych, który cechuje się wyrazistą klarownością, pełną dynamiką i wybrzmieniem od średniego do długiego.

19” Pure Alloy Medium Crash

https://meinlcymbals.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.