Konkurs: wygraj album "III" Lion Shepherd

Dodano: 31.05.2019

Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowszy album formacji Lion Shepherd, zatytułowany "III".

Przypomnijmy, że Lion Shepherd tworzą Kamil Haidar (wokal), Mateusz Owczarek (gitara) i Maciej Gołyźniak (perkusja). "III" - następca świetnie przyjętych albumów „Hiraeth” (2015) i „Heat” (2017) - to największa jak do tej pory produkcja w historii zespołu. Ekipa przeniosła się do magicznego miejsca – Monochrom Studio. Tam pod okiem Ignacego Gruszeckiego oraz Roberta Szydło (Mikromusic) zarejestrowano 14 utworów. Użyto rekordowej ilości instrumentów perkusyjnych i strunowych. Na krążku pojawiają się tak charakterystyczne dla zespołu instrumenty jak gitara dwunastostrunowa, arabska lutnia i darbuka ale też nowości jak fortepian czy kwartet smyczkowy.

Lion Shepherd wsparli znakomici goście: Atom String Quartet, Robert Szydło (gitary basowe) oraz Łukasz Damrych (instrumenty klawiszowe). Za wokale znów odpowiedzialny był Wojtek Olszak (Woobie Doobie Studio), z którym zespół pracuje od czasów płyty „Heat”.

Maciej Gołyźniak opowiada o nagrywaniu płyty - WYWIAD.

Magazyn Perkusista jest patronem medialnym płyty.

 

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 6 egzemplarzy płyty "III"! Odpowiedzi wysyłajcie na adres: kontakt@magazynperkusista.pl. Tytuł maila: Lion Shepherd. Odpowiedzi można przesyłać do czwartku 6 czerwca do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Podczas nagrywania płyty Maciej Gołyźniak miał ze sobą wszystkie sprawdzone instrumenty. Jeśli chodzi o bębny, większość z nich to oczywiście marka Sonor, ale perkusista użył również dwóch werbli innych firm. Jakich? Podpowiedzi szukajcie na naszej stronie!

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Chodziło o werble marek Craviotto i Rogers. Płyty otrzymują: Tomasz Radowicz, Karolina Dyjak, Hubert Hołody, Jacek Kocoń, Krzysztof Olesiński i Tomek Maliborski. Gratulujemy!

Zdjęcie: Wiktor Franko