Sonor zaprasza na nową stronę

Dodano: 23.08.2019

Firma Sonor zaprezentowała całkowicie nową wersję swojej strony internetowej.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Jak informuje producent, nowa strona ma w lepszy i nowoczesny sposób prezentować produkty, artystów związanych z producentem oraz całą społeczność skupioną wokół marki Sonor. Powstała w 1875 roku firma wciąż kieruje się tymi samymi wartościami, do których należy tworzenie ponadczasowych instrumentów, budowanych w oparciu o dekady doświadczenia, przywiązanie do szczegółów i bliską współpracę z artystami. Nowa strona ma służyć odzwierciedleniu tych założeń.

Ważną częścią nowej strony jest sekcja Social Impact oddająca przestrzeń społeczności perkusyjnej marki i dająca możliwość fanom Sonora do zaprezentowania się szerszej grupie odbiorców. Wystarczy użyć tagu #sonor przy postach w social mediach, aby przy odrobinie szczęścia trafić na oficjalną stronę producenta.

Rozwijane będą również sekcje Orff i Marching, tak, żeby każdy produkt marki znalazł właściwe miejsce na stronie.

Zapraszamy na www.sonor.com.

Zapraszamy na www.sonor.com.

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"