Face Mask Music - Sonor zaprasza do zabawy

Dodano: 18.05.2020

Maseczki na twarz stały się elementem naszej codzienności? Firma Sonor zaprasza do udziału w konkursie "Face Mask Music".

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Maseczki na twarz, noszone przez ludzi na całym świecie w dobie pandemii koronawirusa, mają pomóc nam w zachowaniu bezpieczeństwa i minimalizacji ryzyka zarażenia. To jednak nie znaczy, że nie można podejść do nich twórczo i z przymrużeniem oka. W związku z tym Sonor ogłosił konkurs "Face Mask Music", który ma połączyć muzyczną kreatywność z, oczywiście, maseczkami.

Autor najlepszego zdjęcia lub video zostanie nagrodzony nowym modelem werbla Benny Greb Signature Brass. Na laureatów miejsca drugiego i trzeciego czeka stopka Sonor Perfect Balance Standard.

Zasady konkursu:

1. Zrób zdjęcie lub nagraj film, na którym grasz z maseczką na twarzy
2. W opisie dodaj hasztag #beatoflove i link @sonordrumco
3. Post opublikuj na Instagramie.

Konkurs trwa od 13 maja do 13 czerwca 2020 roku.

Więcej: https://www.sonor.com/beat-of-love/competition/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.