Face Mask Music - Sonor zaprasza do zabawy

Dodano: 18.05.2020

Maseczki na twarz stały się elementem naszej codzienności? Firma Sonor zaprasza do udziału w konkursie "Face Mask Music".

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Maseczki na twarz, noszone przez ludzi na całym świecie w dobie pandemii koronawirusa, mają pomóc nam w zachowaniu bezpieczeństwa i minimalizacji ryzyka zarażenia. To jednak nie znaczy, że nie można podejść do nich twórczo i z przymrużeniem oka. W związku z tym Sonor ogłosił konkurs "Face Mask Music", który ma połączyć muzyczną kreatywność z, oczywiście, maseczkami.

Autor najlepszego zdjęcia lub video zostanie nagrodzony nowym modelem werbla Benny Greb Signature Brass. Na laureatów miejsca drugiego i trzeciego czeka stopka Sonor Perfect Balance Standard.

Zasady konkursu:

1. Zrób zdjęcie lub nagraj film, na którym grasz z maseczką na twarzy
2. W opisie dodaj hasztag #beatoflove i link @sonordrumco
3. Post opublikuj na Instagramie.

Konkurs trwa od 13 maja do 13 czerwca 2020 roku.

Więcej: https://www.sonor.com/beat-of-love/competition/

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"