Nowa stopka Sonor Perfect Balance Standard

Dodano: 16.10.2018

Firma Sonor zaprezentowała nową stopkę Perfect Balance Standard opartą na modelu sygnowanym przez Jojo Mayera, który spotkał się z dużym uznaniem świata perkusyjnego.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Sonor Perfect Balance Standard to logiczna kontynuacja rozwiązań zaprezentowanych w modelu Perfect Balance Signature firmowanym przez Jojo Mayera, czyli stopce, która - według słów samego Jojo "gra niemal samodzielnie". Nowy pedał został zaprezentowany po raz pierwszy w ostatnich dniach września podczas UK Drum Show w Manchesterze. Jak zaznacza firma, najlepszym sposobem, aby najbardziej udany model stopy Sonora spotkał się z jeszcze większym uznaniem, było... nie robić niczego. To bowiem prostota była priorytetem Jojo w jego sygnowanym modelu i prostota jest kluczowa również w Perfect Balance Standard.

Sonor Perfect Balance Standard to prosta konstrukcja oparta na pojedynczym, nieskładalnym (w przeciwieństwie do sygnatury Jojo) filarze, paskowym mechanizmie uderzeniowym, łożyskowym zawiasie i niezależnym systemie mocowania do obręczy. Zachowano gładką, nieozdobioną logo platformę pod stopę, ale konstruktorzy firmy zdecydowali się również na pominięcie obecnego w sygnaturze Jojo laserowego grawerunku umieszczonego na podpórce pięty. Zamiast skórzanego woreczka do przenoszenia stopy, nabywcy otrzymają worek nylonowy (czarny z białym logo).

Więcej o sygnowanej stopie Sonor Jojo Mayer Perfect Balance w naszym TEŚCIE.

http://www.sonor.com

 

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"