Promocje Zildjian na bieżąco

Dodano: 13.02.2020

Zildjian to jeden z największych gigantów rynku perkusyjnego. Firma stopniowo uruchamia kolejne oficjalne polskojęzyczne miejsca w sieci, tym razem dotyczy to przyjemnych dodatków.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Zildjian operuje na rynku na bazie sieci dilerów, czyli sklepów, które weszły oficjalnie we współpracę z dystrybutorem marki, firmą Musik Meyer. Wiąże się to oczywiście z udziałem we wszelkich programach lojalnościowych i promocyjnych, jakie szykowane są przez Zildjian.

Celem płynniejszego przepływu informacji firma uruchomiła stronę internetową w języku polskim, na której będą znajdować się aktualne promocje związane z marką Zildjian oraz lista sklepów, która uczestniczy w programie.

http://www.zildjian-polska.pl/

Dzięki temu każdy będzie miał jasność, co i w którym sklepie może uzyskać przy okazji zakupów produktów Zildjian. Jak wiadomo firma oprócz legendarnych talerzy ma szeroki katalog pałek i akcesoriów.

W momencie, gdy nie będzie obowiązywać żadna z promocji, adres strony będzie przekierowywał na oficjalną stronę Zildjian.

 

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"