Sygnowane pałki Zildjian Aarona Spearsa i Kaza Rodrigueza

Dodano: 24.10.2019
Autor: Szymon Kubicki

Do oferty pałek perkusyjnych marki Zildjian dołaczyły sygnatury Aarona Spearsa i Kaza Rodrigue

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Aaron Spears – międzynarodowa ikona muzyki R&B – stworzył we współpracy z firmą Zildjian wyjątkową, flagową pałkę perkusyjną o idealnej równowadze, mocy i stylu. To narzędzie dla perkusistów grających bardzo ekspresyjnie, w stylu inspirowanym grą Aarona. Dzięki odpowiedniej długości i wyważeniu pałki zniosą solidną „akcję”. Mają wyjątkowe wykończenie w atrakcyjnym szarym kolorze, krótkie przewężenie i końcówkę w stylu vintage, która pozwoli uzyskać równej długości, czyste brzmienia na werblach i tom-tomach.

Model: ZASASP
Długość: 426 mm
Średnica: 14,5mm

Kaz Rodriguez wyrobił sobie świetną markę pośród perkusistów „połączonych cyfrowo”. Jego kompozycje widnieją na listach najbardziej inspirujących występów w portalu YouTube i w mediach społecznościowych. Nowa, flagowa pałka perkusyjna Kaz Rodriguez została stworzona z myślą o zbudowaniu mostu łączącego starsze pokolenie perkusistów z nowym. Pałka ZASKR w wersji opracowanej dla Kaza ma niestandardową, ponadprzeciętną długość, co umożliwia efektywniejsze uderzanie w talerze. Model ma średnicę pałki Zildjian 3A i zwęża się na długim odcinku. Wygodnie leży w dłoni i jest idealnie wyważony.

Model: ZASKR
Długość: 425 mm
Średnica: 14,7mm

 

Więcej informacji: Zildjian.com

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.