Nowości Zildjian na 2019 rok: pałki i odsłuchy

Dodano: 07.01.2019

Kolejne nowości firmy Zildjian na 2019 rok obejmują nowe modele pałek - Chroma Series - oraz pierwsze w historii marki, profesjonalne odsłuchy douszne.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Pałki Chroma Series

Kolorowe pałki z nowej serii Chroma Series, po raz pierwszy zostały pokryte kolorową farbą metallic. To pałki dla bębniarzy, którzy chcą być słyszani, ale i widziani - perłowe wykończenie pałek wchodzi w interakcję z oświetleniem na scenie, co oczywiście przekłada się na dodatkowy efekt wizualny. Pałki Chroma wykonane są z drewna hikory i oparte są na profilu Zildjian 5A, poprawionym w celu zwiększenia wytrzymałości i balansu oraz zapobieżenia zostawiania kolorowych zabrudzeń na bębnach czy talerzach. Pałki Chroma Series mają 13" długości i .560" średnicy oraz dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: Chroma Blue, Chroma Pink, Chroma Silver, Chroma Gold.

 

In-Ear Monitors

Pierwsze douszne odsłuchy Zildjiana zaprojektowane w celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięku muzykom na scenie i w studio oraz podczas ćwiczeń. Monitory zostały wyposażone w poprawiający dynamikę system Dual Dynamic Driver odpowiadający za przenoszenie całego pasma częstotliwości oraz w silikonowe, ergonomiczne wkładki douszne SpinFit, dostępne w rozmiarach medium i large, które zwiększają izolację od dźwięków zewnętrznych. W komplecie z odsłuchami znajduje się jack 1/4" oraz czyścik.

https://zildjian.com

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"