Nowe akcesoria Zildjian na 2020 rok

Dodano: 05.11.2019
Autor: Szymon Kubicki

Zildjian zaprezentował pierwsze nowości wśród akcesoriów, które trafią do oferty firmy w 2020 roku.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Deluxe Drum Rug

Nowy dywan perkusyjny przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć stabilność swoich bębnów. Jego rozmiary (196 cm x 163 cm) są wystarczające dla pełnowymiarowego zestawu perkusyjnego, akustycznego jak i elektronicznego, dzięki czemu dywan znajdzie zastosowanie w domu, studio, szkole czy na scenie. Zildjian Deluxe Drum Rug dostępny jest w czarnym kolorze, z białymi logówkami marki. Dywan posiada powłokę antypoślizgową, a dociążone rogi sprawiają, że cały czas pozostaje płaski. Wyposażono go również pasek pomocny przy zwijaniu oraz nylonowy pokrowiec ułatwiający przenoszenie.

Gig Drum Rug

Dywan przeznaczony pod mniejsze zestawy akustyczne i elektroniczne oraz do mniejszych pomieszczeń. Jest dostępny w szarym kolorze w rozmiarze: 168 cm x 122 cm. Zildjian Gig Drum Rug posiada dociążone rogi, antypoślizgową powłokę, piankowy stoper dla bębna basowego, na którym umieszczono logo marki oraz nylonowy pokrowiec.

24" Rolling Cymbal Vault

To zaprojektowany na nowo, solidny i wyposażony w kółka sztywny futerał na talerze. Przeznaczany dla wszystkich perkusistów, którzy chcą dobrze chronić swoje blaszki i łatwo je przenosić, co ułatwia również wysuwana rączka oraz pewny i ergonomiczny uchwyt. Futerał w rozmiarze 24" pozwala na umieszczenie w nim do 7 talerzy i posiada również cztery podkładki izolujące, zapobiegające obcieraniu się blaszek.

Chrome Drum Key

Zaprojektowany na nowo, odlewany i chromowany kluczyk perkusyjny z logo Zildjian dopasowany do wszystkich standardowych śrub naciągowych.

 

 

https://zildjian.com

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.