Galaktyczne graffiti, czyli nowe pady Zildjian

Dodano: 19.10.2020
Autor: Szymon Kubicki

Zildjian prezentuje nowe wzory ćwiczebnych padów, opracowane z myślą o perkusistach szukających zarówno "funkcjonalności jak i stylu".e.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Dla miłośników gwiezdnych podróży firma oferuje pada Galaxy, a wszyscy, którzy stąpają twardo po ziemi powinni zainteresować się wzorem Graffiti.

Zildjian Galaxy Practice Pad oraz Zildjian Graffiti Practice Pad, dedykowane są przede wszystkim dla początkujących perkusistów. Poza kolorowymi grafikami na silikonowej powierzchni uderzeniowej, charakteryzującej się dużą czułością i zapewniającej doskonałą reakcję na uderzenie pałeczkami, posiadają solidną konstrukcję z MDF i antypoślizgowej gumy na obudowie oraz antypoślizgowe podłoże, które utrzyma pad na miejscu podczas użytkowania.

Pady są dostępne w rozmiarach 6" i 12", a ich preorder startuje od jutra. 

https://zildjian.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.