Galaktyczne graffiti, czyli nowe pady Zildjian

Dodano: 19.10.2020
Autor: Szymon Kubicki

Zildjian prezentuje nowe wzory ćwiczebnych padów, opracowane z myślą o perkusistach szukających zarówno "funkcjonalności jak i stylu".e.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Dla miłośników gwiezdnych podróży firma oferuje pada Galaxy, a wszyscy, którzy stąpają twardo po ziemi powinni zainteresować się wzorem Graffiti.

Zildjian Galaxy Practice Pad oraz Zildjian Graffiti Practice Pad, dedykowane są przede wszystkim dla początkujących perkusistów. Poza kolorowymi grafikami na silikonowej powierzchni uderzeniowej, charakteryzującej się dużą czułością i zapewniającej doskonałą reakcję na uderzenie pałeczkami, posiadają solidną konstrukcję z MDF i antypoślizgowej gumy na obudowie oraz antypoślizgowe podłoże, które utrzyma pad na miejscu podczas użytkowania.

Pady są dostępne w rozmiarach 6" i 12", a ich preorder startuje od jutra. 

https://zildjian.com/

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"