Nowa platforma edukacyjna Zildjian Learning Zone

Dodano: 30.03.2020
Autor: Szymon Kubicki

Zildjian wystartował z nową platformą edukacyjną Zildjian Learning Zone.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Darmowa platforma Zildjian Learning Zone dostępna jest na stronie producenta https://zildjian.com/ w zakładce Education.

Zildjian Learning Zone będzie składać się z krótkich filmów z cyklu #ImproveYourGrooveZ, pełnych lekcji poprowadzonych przez czołowych edukatorów związanych z marką, a także filmów z serii Cymbal 101 mających na celu kompleksową prezentację oferty talerzy Zildjiana oraz zademonstrowanie prawidłowych technik gry.

Na stronie można już znaleźć m.in. cykl lekcji Art of Bop Drumming autorstwa Johna Riley'a, a także pierwsze lekcje #ImproveYourGrooveZ, poprowadzone przez Stantona Moore'a, który skoncentrował się na shuffle. W ramach lekcji #ImproveYourGrooveZ, poza filmami, dostępne są również pliki pdf z zapisami nutowymi, a także wersje mp3 ćwiczeń, również w wersji play-along (bez podkładu perkusyjnego).

 

Zildjian obiecuje, że kolejne materiały będą dodawane systematycznie.

https://zildjian.com/

QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"