Tomek Łosowski oficjalnym użytkownikiem pałek Zildjian

Dodano: 24.05.2021
Autor: Salemia

Uznany trójmiejski mistrz perkusji na 30-lecie swojej pracy scenicznej dokonał zmian, których raczej mało kto się spodziewał. Po bardzo długich latach przesiadł się na markę Zildjian, także w kwestii pałeczek.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Tomek Łosowski kojarzony jest z Zildjian, ponieważ od niepamiętnych czasów widzimy go w towarzystwie tych talerzy. Jest to artysta, który ceni niezależność i w kwestii pałeczek korzystał z marki Regal Tip, tym bardziej, że „leżał” mu w ręku model swojego wielkiego mistrza, czyli Jeffa Porcaro. Współpraca trwała długie lata i zaowocowała wersją z sygnaturą Tomka. Przyszedł jednak czas by wykonać nowe otwarcie.

Sam zainteresowany tak opisuje całą sytuację: „W tym roku obchodzę 30-lecie swojej pracy scenicznej, jest to czas, gdy pojawia się wiele przemyśleń i rodzą się konkretne decyzje dotyczące zmian, także tych sprzętowych. Przez bardzo długie lata korzystałem z pałek Regal Tip, którymi wypracowałem tysiące rytmów w studio i na scenie. Ten okres to także owocna współpraca z firmą Zildjian, która jest również producentem pałeczek. W ostatnich latach ich jakość znacznie się podniosła, dlatego stało się dla mnie naturalną konsekwencją, by w blachy Zildjian uderzać właśnie pałkami Zildjian. Cieszę się niezmiernie, jednocześnie dziękując Regal Tip za lata wsparcia.”

Perkusista Kombi wybrał na tę chwilę sygnowany model Zildjian Antonio Sancheza, ale ze względu na bardzo długi i aktywny staż w Zildjian Cymbals, możemy oczekiwać w przyszłości modelu wykonanego przy współpracy z naszym artystą.

Tomek Łosowski będzie jednym z gości festiwalu muzycznego Drums Fusion w Bydgoszczy, do którego obserwowania serdecznie zapraszamy.

Foto: Maria Łosowska

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.