DW Drums zaprasza na Playlist Party i Fitness Friday

Dodano: 16.06.2020
Autor: Szymon Kubicki

Zainicjowana przez DW Drums platforma DrumNetwork wystartowała z dwoma cyklami streamów na żywo - Playlist Party i Fitness Friday.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

DrumNetwork to biblioteka DW Drums grupująca wszystkie streamingi na żywo i inne treści online, mająca być w założeniu hubem tego typu materiałów pochodzących od DW oraz kanałów Drum Channel i Modern Drummer, przeznaczonych dla całej perkusyjnej społeczności.

Dwa najnowsze, niedawno rozpoczęte cykle DrumNetwork to Playlist Party i Fitness Friday. W ramach pierwszego znani perkusiści prezentują swoje kolekcje płyt, dzielą się playlistami oraz inspirującą ich muzyką i artystami. Fitness Friday to pomysły dotyczące zdrowego stylu życia oraz wszelkiego rodzaju porady od perkusistów dla perkusistów.

Kolejne odcinki cyklu Playlist Party transmitowane są na żywo w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19:00 naszego czasu. W czasie, gdy bębniarze dzielą się w nich swoimi opowieściami, uczestnicy 'imprezy' mogą zadawać im pytania na czacie. Podczas pierwszych epizodów wystąpili już Curt Bisquera, Rich Redmond, Daru Jones, Brendan Buckley i Trevor Lawrence Jr. Dziś, 16 czerwca zobaczymy Dave Elitcha a w czwartek, 18 czerwca Seana McDaniela. W kolejce czekają jeszcze Andrew Marshall, Chris Turner i Jason Bittner, a także dokończenie odcinka z Trevorem Lawrence Jr.

 

Odcinki Fitness Friday emitowane są w piątki o 18:00. W ramach tego cyklu bębniarze dzielą się najlepszymi ćwiczeniami, zdrowymi przepisami, a także sposobami na poprawę samopoczucia psychicznego. Każdy z perkusistów ma swoje sposoby na rozgrzewkę, rozciąganie, poprawę wytrzymałości, techniki oddechu czy wreszcie medytację i jogę. W poprzednich odcinkach wystąpili Dave Elitch (Mars Volta, Miley Cyrus), Dani Markham (Childish Gambino) oraz Jason Bittner. Najbliższe zapowiedzi to Thomas Lang (19 czerwca) i Brendan Buckley (26 czerwca).

 

Harmonogram odcinków oraz wyemitowane już epizody można zobaczyć na stronie http://www.dwdrums.com/drumnetwork/, a także na kanale YouTube DW Drums.

Mówi Events Manager DW, Juels Thomas: "Z oczywistych względów w tej chwili nie możemy spotykać się z innymi perkusistami, dlatego chcieliśmy zaoferować inny sposób na kontakt z artystami DW i sprawdzenie co porabiają w czasie, gdy utknęli w domach. Jaka muzyka pozwala im przetrwać długie dni? Co robią, aby zachować zdrowie i motywację podczas lockdownu? Każdy z nich prezentuje całkowicie unikalne podejście do tematu. Odkrywanie nowych stylów muzycznych lub perkusistów, o których być może jeszcze nie słyszeliście, a także nauka sposobów na utrzymanie ciała i umysłu w dobrej formie koncertowej, pomaga nam wszystkim stać się wszechstronniejszymi graczami."

www.dwdrums.com
http://www.dwdrums.com/drumnetwork/
https://www.youtube.com/user/DrumWorkshopInc

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"