Nowy album Azarath w listopadzie

Dodano: 01.10.2020

Dowodzona przez Inferno formacja Azarath ujawniła szczegóły nowego albumu "Saint Desecration", który ukaże się 27 listopada nakładem Agonia Records.

"Saint Desecration" to siódmy album w karierze Azarath i trzecie w tym dziesięcioleciu dzieło złożone na ołtarzu surowego death metalu (po "Blasphemers' Maledictions" z 2011 i "In Extremis" z 2017). Płyta stanowi naturalną kontynuację ścieżki obranej przez zespół ponad dwadzieścia lat temu, którą doceniają koneserzy gatunku.

Album został zarejestrowany i zmiksowany w Tall Pine Records, a za konsolą zasiadł Haldor Grundberg (Satanic Audio). Masteringu dokonał Brad Boatright w Audiosiege Studio (Portland, USA). Okładkę namalowała Marta Promińska (Hypnagogic Painting).

Azarath to zespół, który nie wymaga przedstawienia. Już pierwsze albumy formacji przypieczętowały jej rolę, jako jednego z czołowych reprezentantów rodzimej sceny black/death metalowej. Współzałożycielem i perkusistą zespołu jest Inferno (Behemoth). Towarzyszą mu gitarzysta Bart (Damnation, Armagedon), basista Peter (ex-Lost Soul) oraz nowy wokalista Skullripper (Embrional).

Lista utworów:

1. Death-at-Will
2. Sancta Dei Meretrix
3. Let them Burn...
4. Fall of the Blessed
5. No Salvation
6. Profanation
7. Reigning over the Death
8. Life is Death, Death is Life
9. Inflicting Blasphemy upon the Heavens
10. Beyond the Gates of Burning Ghats
11. Pure Hate (bonus, tylko Digi CD, muzyka i teksty: Merciless, gościnny wokal: Killer (Stillborn)).

Zdjęcie: Aleksander Ikaniewicz

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !