Talerze Zildjian K Sweet w nowym zestawie

Dodano: 09.03.2021
Autor: Szymon Kubicki

W odpowiedzi na prośby klientów, firma Avedis Zildjian oferuje talerze z serii K Sweet dostępne w nowym, czteroelementowym cymbal packu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Talerze z serii K Sweet debiutowały w 2018 roku przynosząc ciemniejszą i - zgodnie z nazwą - słodszą paletę brzmień. Dostępne jako crashe, ride'y i hi-haty w różnych rozmiarach odpowiadały zapotrzebowaniu dzisiejszych perkusistów wielokrotnie obracających się w różnych odmianach muzyki popularnej. Blaszki Zildjian K Sweet cechują się młotkowaniem typowym dla serii K Family oraz tradycyjnym wykończeniem, dzięki czemu brzmią ciepło i dźwięcznie.

Nowy zestaw Zildjian K Sweet obejmuje przedstawicieli wszystkich rodzajów talerzy z serii: ponadwymiarowy hi-hat 15" z cienkim talerzem górnym i dolnym Extra Heavy oraz surowym bellem, crashe 17" i 19" o grubości Extra Thin z surowymi kopułkami i powierzchnią młotkowaną w stylu serii K, a także ride 21” o średniej grubości cechujący się świetną projekcją oraz czystym tonem bella.

"Dotychczasowa reakcja na K Sweet Pack jest niesamowita" - mówi Andrew Tamulynas, Brand Manager Zildjiana ds. talerzy i pałeczek perkusyjnych. "Otrzymaliśmy wiele wspaniałych opinii od perkusistów w mediach społecznościowych, a także od sprzedawców detalicznych, którzy uznali K Sweet Pack za najlepszy produkt roku 2020 wśród talerzy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wszyscy są podekscytowani nowym zestawem K Sweet, tak jak my".

 

 

https://zildjian.com

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.