Perkusista gotowy do gry!

Dodano: 09.03.2021

Największe gwiazdy światowych bębnów nieraz podkreślały na naszych łamach, że jedną z najważniejszych rzeczy dla perkusisty jest współpraca z innymi muzykami.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Magazyn Perkusista wraz ze swoim starszym bratem – magazynem Gitarzysta prezentują wspólny projekt mający na celu ułatwić nawiązanie kontaktu między garowymi i wioślarzami.

Na łamach największego czasopisma gitarowego w tej części Europy - magazynu Gitarzysta, będziemy prezentować sylwetki bębniarzy, którzy są chętni do podjęcia współpracy i tworzenia nowych muzycznych projektów, zarówno studyjnych, koncertowych, jak i typowo zespołowych.

Każdy perkusista lub perkusistka może wysłać do nas swoją aplikację, która może zostać opublikowana na stronach Gitarzysty i tym samym trafić przed oczy tysięcy muzyków, którzy dobrze wiedzą, że bez bębniarza ani rusz! 

JAK WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE?

Zgłoszenie jest darmowe i bardzo proste! Wystarczy wysłać e-mail na adres perkusista@magazynperkusista.pl

  1. W tytule maila wpisujemy „Gitarzysta Perkusista”
  2. W treści zamieszczamy swoją prezentację. Nie musisz podawać wszystkich informacji, chociaż wiadomo, że im precyzyjniej się przedstawisz, tym lepiej. Dlatego podpowiadamy:

- imię (nazwisko), pseudonim – według uznania

- wiek

- terytorium działania jaki cię interesuje (próby)

- czy granie online wchodzi w grę?

- mobilność - czy posiadasz własny transport

- rodzaj współpracy – sesje, zespół, czy po prostu współpraca

- stylistyka, w której chcesz grać

- orientacyjny poziom umiejętności

- twoje oczekiwania lub dodatkowe umiejętności

- doświadczenie

- forma kontaktu – może być e-mail, telefon lub kontakt via media społecznościowe (nazwa)

  1. Dobrze jest załączyć także media, np.

- Jedno lub dwa zdjęcia za zestawem (jest to ważny element aplikacji!)

- Linki do ewentualnych nagrań audio i video

  1. Na sam koniec należy OBLIGATORYJNIE wkleić następującą deklarację:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AVT Korporacja Sp. Z o.o. moich danych osobowych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych przez AVT Korporacja Sp. Z o.o. we własnym imieniu. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.”

Bez powyższej deklaracji zgłoszenia nie będą brane pod uwagę!

Perkusista i Gitarzysta ponadto informują: Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: realizacja wysyłki newslettera oraz prawnie uzasadnionych interesów firmy (w tym marketingowych). Realizacja celów marketingowych w ramach współpracy naszej Firmy z Zaufanymi Partnerami zewnętrznymi zawsze wymaga wyrażenia przez Ciebie odrębnej zgody. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia lub ograniczenia, w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy – przez czas jej wykonywania. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania; usunięcia; ograniczenia przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych lub zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"