KISS zmienił datę polskiego koncertu. Zobacz szczegóły!

Dodano: 20.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Grupa KISS postanowiła przedłużyć trasę pożegnalną "End of the Road Tour", która w pierwotnym założeniu miała zakończyć się latem 2021 roku w Nowym Jorku.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Według rozpiski KISS miał się pojawić w Polsce 12 czerwca 2021 r. w nowym miejscu - Atlas Arenie w Łodzi. Koncert jednak nie dojdzie do skutku w tym terminie.

Nowa data polskiego koncertu KISS

To już trzecia data koncertu KISS w Polsce. 15 lipca 2020 roku grupa miała zagrać w Arenie Gliwice. Z powodu pandemii cała trasa została przełożona na 2021 rok. Polski koncert miał się odbyć 12 czerwca 2021 roku w Łodzi. Obecnie termin ustalono na 3 czerwca 2022 roku.

Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni - wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd

- mówił Paul Stanley (wokal, gitara).

Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie!

- dodał Gene Simmons (wokal, bas).

Liderów grupy KISS wspierają na scenie gitarzysta Tommy Thayer i perkusista Eric Singer.

Nowa data polskiego koncertu KISS. Co z zakupionymi biletami?

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. W sprzedaży pozostają również specjalne pakiety VIP, w ramach którego jest możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage'u.

Bilety dostępne na BiletSerwis: www.biletserwis.pl

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.