Zagraj na Stadionie Narodowym dla 40 tysięcy ludzi!

Dodano: 19.05.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Jesteście gotowi zagrać w największym polskim zespole muzycznym? Będzie to możliwe 10 września na PGE Narodowym w Warszawie. Trwają zgłoszenia!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego, największy stadion w Polsce obchodzi w tym roku 10-lecie działalności, z tej okazji 10 września 2022 roku odbędzie się wielki koncert. Na płycie stadionu pojawi się 1000 instrumentalistów i wokalistów, grających i śpiewających największe hity wszech czasów. Największy rockowy band w historii polskiej muzyki zabrzmi listą dwudziestu pięciu największych rockowych hitów (lista dostępna na stronie organizatora, linki poniżej).

Gośćmi imprezy będą kultowe postaci polskiej muzyki, a całości doda blasku kilkudziesięciotysięczna publiczność świętująca wspólnie 10-lecie najpopularniejszej areny w Polsce.

Zasady naboru

Wielkie Granie na PGE Narodowym wystartowało 16 maja 2022 roku, kiedy to ruszył I etap akcji - nas najbardziej interesujący – nabór instrumentalistów zainteresowanych prezentacją swoich umiejętności przed wielką publicznością. Terminy są dość bliskie (nabór do 15 czerwca!), więc polecamy wszystkim zainteresowanym o zapoznanie się z zasadami naboru.

Pełna lista zakwalifikowanej grupy 1000 muzyków i wokalistów zostanie uroczyście ogłoszona 26 czerwca 2022 r.

- Pytania w kwestii zgłoszeń: https://wielkiegranie.pl/faq/

- Aplikacje zgłoszeniowe: https://wielkiegranie.pl/zgloszenia/

Perkusiści Wielkiego Grania

Odpowiedzialnym za wybór perkusistów jest nie kto inny jak sam Michał Dąbrówka, jeden z najważniejszych polskich perkusistów w historii. Przewidziana jest ogromna ilość miejsc dla bębniarzy, więc nie trzeba poziomu super profesjonalnego, żeby znaleźć się w gronie muzyków. Wymagana jest umiejętność swobodnego grania z klikiem i rockowa solidność. 

Co do pozostałej ekipy muzycznej:

  • Wojtek Pilichowski odpowiada za sekcję basu.
  • Jacek Królik odpowiada za sekcję gitar.
  • Michał Grymuza jest kierownikiem muzycznym wydarzenia.
  • Aśka „Ruda” Lazer jest liderką wokalistów.


Profil Instagram WIELKIE GRANIE

Strona domowa WIELIE GRANIE

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.