Perkusista na NAMM 2022

Dodano: 21.04.2022
Autor: Maciej Nowak

Po rocznej przerwie wracają najbardziej prestiżowe targi muzyczne na świecie – NAMM Show 2022 odbędą się jednak niestandardowo w czerwcu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Ze względu na pandemię, zeszłoroczne targi NAMM zostały odwołane. Przeprowadzono jedynie coś na wzór spotkania online, co jak w wielu podobnych przypadkach, nie było za grosz emocjonujące. Przede wszystkim jednak nie było możliwości bezpośredniej wymiany poglądów, nawiązania nowych kontaktów i umówienie kolejnych działań na cały rok.

Po rocznej przerwie targi wracają, ale wciąż z ciągnącym się ogonem pandemii, dlatego też w tym roku odbędą się w czerwcu w dniach 3-5. Czy ma to sens? Jak najbardziej ma jeden najważniejszy cel – przywrócenie konwencji bezpośrednich spotkań, które są niezwykle ważne w budowaniu świata instrumentów muzycznych. Mimo wszystko nikt nie oczekuje, że targi będą chociaż w połowie tak obfite, jak to miało miejsce w styczniu 2020, kiedy to padł absolutny rekord, a impreza rozrosła się do imponujących rozmiarów.

Stąd też redakcja magazynu Perkusista, a także magazynu Gitarzysta, zamierza wziąć udział w targach, celem przyłożenia się do odbudowy pozycji imprezy. Jak widać chociażby po perkusyjnym spotkaniu w Londynie, jest bardzo duża potrzeba obcowania ze sprzętem, producentami i dystrybutorami. Podobnie w przypadku premier sprzętowych, które za każdym razem nie są tak mocno wyróżnione i podkreślane, jak to było w przypadku ekspozycji i całej otoczki targów.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.