Perkusista na NAMM 2022

Dodano: 21.04.2022
Autor: Maciej Nowak

Po rocznej przerwie wracają najbardziej prestiżowe targi muzyczne na świecie – NAMM Show 2022 odbędą się jednak niestandardowo w czerwcu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Ze względu na pandemię, zeszłoroczne targi NAMM zostały odwołane. Przeprowadzono jedynie coś na wzór spotkania online, co jak w wielu podobnych przypadkach, nie było za grosz emocjonujące. Przede wszystkim jednak nie było możliwości bezpośredniej wymiany poglądów, nawiązania nowych kontaktów i umówienie kolejnych działań na cały rok.

Po rocznej przerwie targi wracają, ale wciąż z ciągnącym się ogonem pandemii, dlatego też w tym roku odbędą się w czerwcu w dniach 3-5. Czy ma to sens? Jak najbardziej ma jeden najważniejszy cel – przywrócenie konwencji bezpośrednich spotkań, które są niezwykle ważne w budowaniu świata instrumentów muzycznych. Mimo wszystko nikt nie oczekuje, że targi będą chociaż w połowie tak obfite, jak to miało miejsce w styczniu 2020, kiedy to padł absolutny rekord, a impreza rozrosła się do imponujących rozmiarów.

Stąd też redakcja magazynu Perkusista, a także magazynu Gitarzysta, zamierza wziąć udział w targach, celem przyłożenia się do odbudowy pozycji imprezy. Jak widać chociażby po perkusyjnym spotkaniu w Londynie, jest bardzo duża potrzeba obcowania ze sprzętem, producentami i dystrybutorami. Podobnie w przypadku premier sprzętowych, które za każdym razem nie są tak mocno wyróżnione i podkreślane, jak to było w przypadku ekspozycji i całej otoczki targów.

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"