Produkty Miesiąca w Listopadzie

Dodano: 02.11.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Trzy świetne nowości, które już są dostępne w naszych sklepach lub lada chwila się pojawią.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Tak jak zapowiadaliśmy, pojawiły się kolejne nowości sprzętowe! Praktycznie w każdym segmencie mamy coś nowego. W tym miesiącu sięgamy po elektronikę, sprzęt akustyczny i akcesoria.

Mamy już przygotowanych kandydatów na grudzień, ale póki co przyjrzyjmy się naszym propozycjom w listopadzie.

ROLAND SPD-SX PRO – Klasyka w nowej odsłonie, dostosowana do wymogów współczesności. Legendarny sampling pad jest jeszcze potężniejszy i jeszcze bardziej użyteczny. Mimo słonej ceny większość sklepów informuje, że pierwsza dostawa jest już wyprzedana!

ISTANBUL AGOP XIST DRY DARK BRILLIANT – Świetna seria Xist w odsłonie Dry Dark obecnie dostępna w wersji błyszczącej. Te same niepowtarzalne właściwości w nieco jaśniejszym charakterze. Aż dziwne, ze żadna inna firma nie kopiuje tego pomysłu, co już się przecież zdarzało Agopom.

VATER CHAD SMITH 30th ANNIVERSARY – Perkusista Red Hot Chili Peppers, przez ostatnie 30 lat, zmienił bębny z Pearl na DW, blachy z Sabian na Paiste, ale wciąż pozostaje przy pałkach Vater. Specjalny model będzie w produkcji jedynie przez rok!

Więcej informacji - także o cenach - znajduje się w zakładce Produkt Miesiąca na naszej stronie.

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"