Pierwsza jesienna nowość!

Dodano: 17.10.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Jeden z najważniejszych tureckich producentów, kolejny raz udowadnia, że nie ogląda się na innych. Wręcz przeciwnie, samemu wytycza drogę i rozszerza swoja ofertę, tym razem o blachy XIST DRY DARK BRILLIANT.

Istanbul AGOP znany jest w wielu odważnych projektów, których najważniejszą cechą jest użyteczność. Tak było w przypadku XIST Dry Dark. Blachy mają nie tylko niesamowicie oryginalny wygląd, ale też brzmią niezwykle charakterystycznie. Agop postanowił iść za ciosem i stworzył kolejną odsłonę serii, tym razem w wersji polerowanej czyli brilliant.

Atrakcyjna rodzina XIST

Blachy z rodziny XIST to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku w przedziale blach wykonanych z brązu B20. Istanbul Agop dba o staranność wykonania talerzy oraz sporą - jak na produkty wykonywane „turecką metoda” – powtarzalność. A to wszystko w konkurencyjnej cenie, w stosunku do podobnych talerzy tzw. Wielkiej Czwórki (Meinl, Paiste, Sabian, Zildjian) i to często o dobre kilkaset złotych. Pierwszym rozszerzeniem spectrum brzmieniowego XIST były blachy ION (w wersji zwykłej i dark), a kolejnym właśnie Dry Dark z charakterystycznymi wypukłościami. Wyjściowymi blachami w rodzinie XIST są wersje tradycyjne i błyszczące. 

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.