Ekskluzywny sprzęt na 50 urodziny DW Drums

Dodano: 19.11.2022
Autor: Staszek Piotrowski

Nie mogło być inaczej. DW Drums kłuje w oczy przepychem i elegancją. Za tym idzie jakość wykonania i niewątpliwe też brzmienia. Pojawiło się jednak też coś zupełnie nowego…

50 urodziny Drum Workshop zostały uczczone wielką imprezą w siedzibie firmy w Oxnard w Kalifornii. Nasza redakcja otrzymała osobiste zaproszenie do wzięcia udziału w uroczystości, niestety ze względów obiektywnych, byliśmy zmuszeni do obserwowania wydarzeń w wersji online. Na szczęście już kilkukrotnie odwiedzaliśmy fabrykę DW, więc doskonale wiemy jak profesjonalnie wygląda nie tylko linia produkcyjna, ale też organizacja działań firmy. Nieobce są nam też wszelkie nowinki jakie serwuje firma, a długoletnia znajomość z Johnem Good przygotowała nas na kolejne perkusyjne „wypieki” w niesamowicie ekskluzywnej wersji. Właśnie na tym aspekcie chcielibyśmy się skupić. Relację z imprezy urodzinowej można prześledzić kompleksowo na kanale YouTube marki DW.

 

Niezależnie od tego czy lubimy taki charakter brzmienia, honorowo trzeba przyznać, że DW Drums to bębny wyjątkowe, których jakość nie budzi żadnych wątpliwości. Firma posiada w swojej ofercie markę, która spełnia oczekiwania perkusistów lubujących się bardziej w klimatach typu vintage. Chodzi tu oczywiście o Gretsch, którego wielki renesans nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie i doświadczenie Johna Good zaraz po przejęciu marki.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.