Nowa odsłona DW Performance

Dodano: 01.12.2021

Firma DW Drums zaprezentowała nowe zastawy w swoje popularnej serii DW Performance. Powinny przypaść do gustu sympatykom matowych wykończeń.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Oferta DW Performance powiększyła się o nowe wykończenia w odcieniu matowym, są to: Metallic Charcoal oraz Gold Mist.

DW Performance to zestawy perkusyjne, których korpusy są ręcznie produkowane w amerykańskiej fabryce. Ekskluzywne zestawy DW Collectors są instrumentami, w każdym przypadku, robionymi pod konkretne zamówienie. DW wyszło więc naprzeciw oczekiwaniom i postanowiło przygotować serię zestawów “domyślnych”, czyli gotowych shell setów. Nie zmienia to faktu, że stosowane są tam najważniejsze rozwiązania, które znajdziemy w zestawach na zamówienie, np. układ korpusów w technologii HVX, śrubki True-Pitch, montaż tomów STM, maszynki MAG Throw-Off lub naciągi robione na zamówienie przez fabrykę Remo.

Na przestrzeni dekady seria się rozwinęła i cieszy się dużą popularnością. Wszyscy, którzy nie chcą wchodzić w świat bębnów “customowych” mogą sięgnąć po rewelacyjnie wykonane i brzmiące zestawy DW Performance, zbudowane z selekcjonowanego północno-amerykańskiego klonu.
 
Teraz seria DW Performance dostępna jest w nowych wykończeniach, które powiększają dotychczasowy katalog.

Więcej na www.dwdrums.com

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.