Wiktoria Bialic z autorskim kursem na Drum Channel!

Dodano: 13.04.2023
Autor: Magazyn Perkusista

„Sonic Toolbox: poszerzanie swojego spektrum brzmienia” tak nazywa się kurs, jaki przygotowała polska perkusistka.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Wiktoria Bialic stworzyła mini kurs dla Drum Channel, jednego z bardziej renomowanych kanałów perkusyjnych na świecie, znanego z niesamowicie ciekawych i różnorodnych treści, podanych w świetnej jakości. Kanał jest tworzony w studio przy fabryce DW, jednak porusza zagadnienia z artystami nie tylko tej marki.

Wiktoria Bialic - muzyk sesyjny

Wiktoria na co dzień gra w zespole, świętującego sukcesy, Ralpha Kamińskiego, jednak perkusistka nie spoczywa na laurach, chociaż mogłoby to być w pełni uzasadnione. Z myślą o swoim rozwoju i karierze muzyka sesyjnego eksploruje świat brzmień, dzięki czemu skupia się silniej na wartości tworzonych przez siebie partii. Ma to na celu zachęcić producentów i liderów do współpracy. Krok po kroku przynosi to konkretne efekty w postaci sesji nagraniowych, a także – patrząc bliżej z naszej perspektywy – zaproszeń na renomowane festiwale perkusyjne. Kurs w Drum Channel to także pokłosie jej występów i stylu jaki prezentuje.

Brzmieniowy zestaw narzędzi

Perkusistka pokornie podchodzi do propozycji jaką otrzymała i skupiła się na tym, co interesuje i w czym stara się specjalizować. O kursie mówi: „Postrzegam te lekcje w szerszym kontekście. Uczą perkusistów, jak słuchać, analizować, szanować i być autentycznym w każdym gatunku. Te lekcje obejmują 2 style, ale zasady można zastosować do wszystkich. Zwykle myślimy o technicznych schematach i rytmach, jako o zestawie narzędzi perkusisty. Wydaje mi się, że ten kurs jest pomocą w rozwinięciu brzmieniowego zestawu narzędzi, opartego na autentyczności i trafności stylistycznej”.

Kurs zawiera trzy odcinki:

  • Reggae Drum Sounds cz.1
  • Reggae Drum Sounds cz.2
  • 80's Drum Sounds

 

Link do kursu: Sonic Toolbox z Wiktorią Bialic

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.