Nowy zestaw V-Drums Roland

Dodano: 08.05.2018

To już trzecia odsłona nowych bębnów elektronicznych z wyższej półki w przeciągu ostatniego miesiąca. Po nowościach Gewy i Pearl głos zabrał gigant rynku digital drums – Roland

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Dziś, we wtorek 8 maja miał premierę nowy model perkusji elektronicznych Roland. Zestawy TD-17 w wersjach K-L, KV, KVX.

Premiera miała miejsce w Los Angeles i była transmitowana bezpośrednio poprzez kanał Facebook.

Zestaw prezentowali m.in. Michael Schack, Luke Holland, Jordan West i Anika Nilles.

Nie jest to najwyższy model perkusji Roland, ale wiele funkcjonalności zostało zapożyczonych z flagowego TD-50, zarówno w kwestii modułu jak i konstrukcji. Pojawiły się także nowe rzeczy jak chociażby użyteczne łączenie poprzez Bluetooth. Pojawiły się także nowe zestawy ze znanej już serii TD-25 w postaci TD-25KVX z 18” centralką. Podobnie zestaw TD-50 doczekał się uaktualnionej wersji TD-50KVX.

Wszelkie detale i elementy wyróżniające zestaw będą przedstawione na naszym filmie prezentującym TD-17, który będzie dostępny w środę 9 maja od godziny 8:30 rano na naszym kanale Youtube www.youtube.com/MagazynPerkusista oraz na Facebook www.facebook.com/MagazynPerkusista

 

 

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"