Nowy zestaw Roland TD-27KV

Dodano: 17.01.2020

Kolejną nowością firmy Roland, przedstawioną na targach NAMM 2020 jest zestaw TD-27KV.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Średniej klasy TD-27KV zapewnia doskonały dźwięk i odczucie podczas grania, które można uzyskać tylko dzięki V-Drums. Jego sercem jest potężny nowy silnik brzmieniowy TD-27, wypełniony w pełni konfigurowalnymi dźwiękami perkusji i talerzy najwyższej jakości. Zaawansowana technologia cyfrowych przetworników wykrywa każdy szczegół gry w ultra-wysokiej rozdzielczości, podczas gdy bęben o dużej średnicy i podkładki talerzy zapewniają wyjątkowe wrażenia, takie jak w układzie akustycznym.

Wiele elektronicznych zestawów perkusyjnych bardzo różni się od zestawów akustycznych, głównie ze względu na małe pady i niższą wysokość. TD-27KV rozwiązuje ten problem za pomocą padów i talerzy o dużej średnicy, prezentując przestronne ustawienie, dzięki któremu każdy perkusista poczuje się jak w domu. Werbel 14x4,3" ze stali nierdzewnej oraz 10 calowe tomy wyposażone są w wielowarstwowe naciągi siateczkowe Rolanda i zapewniają niezrównaną reakcję i regulowane napięcie dla naturalnego odbicia. Talerze hi-hat 12" są montowane na standardowym akustycznym statywie, a ride 18" oraz crashe 12 ”i 13” są montowane na mocnych ramionach wysięgnika, zapewniając doskonałe czucie pałeczki.

Najnowocześniejsza technologia cyfrowych padów firmy Roland zapewnia jeszcze doskonalszy realizm z gry na V-Drums. Cyfrowe werble i pady ride łączą się z modułem TD-27 za pomocą kabli USB, współpracując z silnikiem dźwiękowym, aby zapewnić najbardziej naturalną ekspresję, umożliwiając uzyskanie wszystkich szczegółów brzmienia. Wiele czujników i błyskawiczne przetwarzanie zapewniają niesamowitą reakcję, umożliwiając grę tradycyjnymi technikami w najbardziej naturalny sposób. Duszki, rimshoty i cross sticki na werblu są precyzyjnie wykrywane i przetworzone, a ride oferuje szeroki zakres tonalny i możliwość subtelnego wyciszenia za dotknięciem korpusu.

Podstawowa charakterystyka:

• Średniej wielkości zestaw V-Drums z flagowym dźwiękiem
• Moduł dźwiękowy TD-27 z zaawansowanym systemem Prismatic Sound Modeling pochodzącym z flagowego TD-50
• Cyfrowy werbel 14” i 18” z wieloczujnikowym triggerowaniem zapewnia niezrównaną dynamikę i dokładne wykrywanie uderzenia
• Pady i talerze dużej średnicy zapewniają wyjątkowe wrażenia akustyczne
• Perkusja w super realistycznych przestrzeniach dźwiękowych dzięki nowo opracowanemu systemowi PureAcoustic Ambience Technology
• Praktyczny interfejs do szybkiego i łatwego wybierania i personalizowania dźwięków perkusji
• Możliwość importowania własnych próbek WAV za pomocą karty SD
• Wyjście stereo do miksowania i dwa przypisywalne wyjścia do wysyłania indywidualnych dźwięków perkusyjnych do miksera PA
• Zintegrowany 28-kanałowy interfejs audio USB do profesjonalnej produkcji muzyki komputerowej
• Trzy pomocnicze wejścia triggerowe w celu łatwej rozbudowy zestawu
• Wbudowany Bluetooth do grania z muzyką ze smartfona lub laptopa
• Wbudowane funkcje ćwiczeń do rozwijania umiejętności gry na perkusji

 

 

https://www.roland.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.