Limitowany zestaw Gretsch Catalina Special w wersji Walnut Burst Gloss

Dodano: 09.01.2020
Autor: Szymon Kubicki

Gretsch zaprezentował nowy i konkurencyjny cenowo, limitowany zestaw należący do rodziny Full Range - CS2 Catalina Special Edition w wykończeniu Walnut Burst Gloss.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Hybrydowe korpusy zestawu CS2 zostały zbudowane z siedmiu warstw drewna orzecha i klonu, co ma zapewnić charakterystyczne, ciepłe i rezonujące brzmienie określane jako 'Great Gretsch Sound'. Wnętrze bębnów z naturalnego drewna zostało uszczelnione, aby zapewnić mu dożywotnią ochronę oraz oznakowane specyfikacją zawierającą rok produkcji i gatunek drewna użytego w fabryce.

Krawędzie korpusów zostały ścięte pod kątem 30 stopni. Bębny posiadają drewniane, satynowo wykończone obręcze z vintage'owymi uchwytami oraz naciągi Remo. Bezpośrednio na korpusie bębna basowego umieszczono charakterystyczną okrągłą rozetę 'Gas Cap', do której przymocowany jest uchwyt na tom.

Zestaw CS2 Catalina Special Edition w wykończeniu Walnut Burst Gloss dostępny będzie tylko w 2020 roku w dwóch wersjach konfiguracji:

14x18 bęben basowy, 8x12 rack tom, 14x14 floor tom, 5,5x14 werbel
14x22 bęben basowy, 8x12 rack tom, 14x14 floor tom, 16x16 floor tom, 6,5x14 werbelwww.gretschdrums.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.