Gretsch: nowa wersja mocowania Rail Mount oraz opcja Heritage Build

Dodano: 07.01.2020
Autor: Szymon Kubicki

Gretsch zaprezentował nową wersję mocowania tomów Bass Drum Rail Mount, a także zaoferował nową opcję lugów Heritage Build.

System mocowania tomów na bębnie basowym 'Rail Mount' pozwala na uniknięcie dodatkowego statywu pod tom oraz zapewnia odpowiedni rezonans i wybrzmienie. Odświeżona wersja tego mocowania charakteryzuje się klasycznym wyglądem i nowoczesnymi rozwiązaniami i pasuje do wszelkich zestawów typu vintage.

W pełni regulowany system Bass Drum Rail Mount pozwala na bezpieczne i precyzyjne ustawienie tomu. Ramię uchwytu w kształcie litery L o średnicy 12,7 mm pozwala na dodatkowe możliwości ustawienia bębna, system posiada też memory locki zarówno na podstawie mocowania, jak i ramieniu L, które za każdym razem pozwalają na dokładne odtworzenie właściwego ustawienia. Klasyczny design uzupełniają śruby i nakrętki motylkowe.

Mocowanie może zostać zamówione jako część customowego zestawu Gretscha albo jako posprzedażowa część wymienna, którą można dopasować do bębna basowego w każdym rozmiarze.

Ponadto Gretsch zaprezentował nową opcję lugów i prętów naciągowych - Heritage Build, która będzie dostępna w zestawach USA Custom i Broadkaster. Stylistyka Heritage Build nawiązuje do wczesnych lat marki i charakteryzuje się prętami naciągowymi biegnącymi przez całą długość korpusu bębna od lugi do lugi. Heritage Build dostępny jest dla bębnów z każdym typem wykończenia oraz oferuje pręty o różnej długości, które można dopasować do korpusów w wielu rozmiarach.http://www.gretschdrums.com/

Quiz – Kolejne zestawy do dopasowania!
1 / 12
Można grać w lewo, można grać w prawo i te rocket tomy na ramie. Taki zestaw ma oczywiście…
Dalej !