Gretsch: nowa wersja mocowania Rail Mount oraz opcja Heritage Build

Dodano: 07.01.2020
Autor: Szymon Kubicki

Gretsch zaprezentował nową wersję mocowania tomów Bass Drum Rail Mount, a także zaoferował nową opcję lugów Heritage Build.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

System mocowania tomów na bębnie basowym 'Rail Mount' pozwala na uniknięcie dodatkowego statywu pod tom oraz zapewnia odpowiedni rezonans i wybrzmienie. Odświeżona wersja tego mocowania charakteryzuje się klasycznym wyglądem i nowoczesnymi rozwiązaniami i pasuje do wszelkich zestawów typu vintage.

W pełni regulowany system Bass Drum Rail Mount pozwala na bezpieczne i precyzyjne ustawienie tomu. Ramię uchwytu w kształcie litery L o średnicy 12,7 mm pozwala na dodatkowe możliwości ustawienia bębna, system posiada też memory locki zarówno na podstawie mocowania, jak i ramieniu L, które za każdym razem pozwalają na dokładne odtworzenie właściwego ustawienia. Klasyczny design uzupełniają śruby i nakrętki motylkowe.

Mocowanie może zostać zamówione jako część customowego zestawu Gretscha albo jako posprzedażowa część wymienna, którą można dopasować do bębna basowego w każdym rozmiarze.

Ponadto Gretsch zaprezentował nową opcję lugów i prętów naciągowych - Heritage Build, która będzie dostępna w zestawach USA Custom i Broadkaster. Stylistyka Heritage Build nawiązuje do wczesnych lat marki i charakteryzuje się prętami naciągowymi biegnącymi przez całą długość korpusu bębna od lugi do lugi. Heritage Build dostępny jest dla bębnów z każdym typem wykończenia oraz oferuje pręty o różnej długości, które można dopasować do korpusów w wielu rozmiarach.http://www.gretschdrums.com/

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"