Nowa seria djembe Meinl Alpine

Dodano: 06.04.2020

Jedną z ciekawych tegorocznych nowości marki Meinl Percussion są djembe z serii Alpine, z syntetycznymi korpusami i kolorowymi wykończeniami.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Od prowadzących i uczestników kręgów bębniarskich przez terapeutów i hobbystów, aż po wszystkich pomiędzy i poza - djembe znalazła swoje miejsce w odkrywaniu wewnętrznego poczucia rytmu świata.

Nowe djembe Meinl z serii Alpine są odporne na zmiany pogody, brud i wilgoć. Ponadto bębny te można czyścić i dezynfekować bez obawy o uszkodzenie instrumentu. Wytrzymała i bardzo lekka konstrukcja sprawia, że instrument świetnie sprawdzi się w podróży.

Dla szybkiej i łatwej regulacji stroju, Meinl wyposażył te modele djembe w strojenie mechaniczne zamiast tradycyjnego strojenia sznurkowego (w zestawie klucz do strojenia). Ta cecha gwarantuje, że instrument będzie odpowiedni tak dla początkujących adeptów bębniarstwa jak i wymagających profesjonalnych muzyków.

Wytrzymały syntetyczny naciąg zapewnia niskie basy, przenikliwe wysokie barwy slap i brzmienie takie samo jakie dają ich skórzane pierwowzory. Dodatkową zaletą naciągów jest ich długotrwały, stabilny strój. Ważnym elementem konstrukcyjnym instrumentu jest także specjalny uszczelniający ring wykonany z gumy.

Wysokość djembe Meinl Alpine wynosi 20", a średnica 10".

Wykończenia:

Barnwood

Day Of The Dead

Simbra

Kanga Srong

https://meinlpercussion.com/

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"